Janiela
13.09.13,10:45
Prosím o názor, alebo radu.
Odberateľ od mojej známej žiada o vydanie kópie faktúry. Bol drzý ( najskôr ju niekde stratil), vyhráža sa zákonom a pod. Faktúru riadne dostal, zaplatil, má doklad aj o úhrade.

Môj názor: ak by mňa odberateľ slušne požiadal, v rámci dobrých vzťahov by som bez problémov kópiu vystavila, ale pokiaľ by sa mi vyhrážal zákonom ( zákon XY - sám nevie podľa akého), asi by som mu ju nedala. Treba si daňové doklady starostlivo odkladať ...
operátorské spoločnosti (nechcem menovať) dajú duplikát za poplatok.
Prosím Vás, stretli ste sa s niečím podobným? Ako ste to riešili.
tictac7
13.09.13,09:01
...to jej fakt stojí za to, pokaziť si vzťahy kvôli jednému papieru? Pochybujem, že sa hneď vyhrážal, najprv asi požiadal o vystavenie kópie, resp. opisu a keď mu nebola poskytnutá tak sa začal vyhrážať....
meha
13.09.13,09:21
Záležalo by mi na odberateľovi,je to predsa človek,vďaka ktorému máš zárobok.Jasné,že by ma naštvalo,keby sa začal vyhrážať,no ruku na srdce-najprv neochota z tvojej strany,potom jeho drzé správanie.
Janiela
13.09.13,10:43
tictac7 a meha - môžete mať pravdu, nebola som pri tom, ja svojim klientom kópie fa dávam, viem, že prídu ešte raz, tak načo kaziť vzťahy,

na druhej strane, ak by ma niekto drzo "poučoval", asi by som tiež nedala

to je ťažko posudzovať, čo sa stalo, mňa teraz zaujíma čiste len ten zákon, podľa ktorého vzniká povinnosť dať faktúry opakovane :-)
marjankaj
13.09.13,11:31
tictac7 a meha - môžete mať pravdu, nebola som pri tom, ja svojim klientom kópie fa dávam, viem, že prídu ešte raz, tak načo kaziť vzťahy,

na druhej strane, ak by ma niekto drzo "poučoval", asi by som tiež nedala

to je ťažko posudzovať, čo sa stalo, mňa teraz zaujíma čiste len ten zákon, podľa ktorého vzniká povinnosť dať faktúry opakovane :-)
Na všetko potrebuješ zákon? Veď raz môžeš ty potrebovať niečo od neho a potom ti môže oplatiť rovnako. Čo sa ti stane, ak mu tú kópiu vystavíš?
Ale ak máš dostatok zákazníkov, urob ako myslíš.
meha
13.09.13,11:52
Skús napísať akým zákonom sa oháňal.Možno budeme múdrejší
Janiela
13.09.13,11:53
marjankaj, dovolím si ťa opraviť, nejde o mňa :-)

Doplním za seba, aj keď je to tak trochu mimotemy:
Ja kópie vystavujem, sme malé mesto a ja som sama so synom, takže si často krát musím zahryznúť do jazyka, aby som si zákazníka udržala, ani by som si nemohla dovoliť fa nevystaviť, aj keby ju zákazník stratil tisíckrát, pretože zlá reklama sa šíri rýchlo. A práve, ako píšeš, spolu so synom žijeme len zo zákazníkov. Skutočne by ma musel zákazník veľmi uraziť, aby som mu po X-tý krát tú istú fa nedala a aj keby sa na mňa vyrútil - ale o zákona máte povinnosť a tak
Trochu tvoju odpoveď predýchavam, nevadí.


Teraz naspäť k téme:
Nečítaš poriadne!!
Problém má moja známa a mňa zaujíma čiste, len ktorý zákon o tom hovorí. Navyše tá známa, si živnosť založila a je to moja potencionálna zákazníčka - dostala som blbú otázku, nebola som si istá, tak so sa CHCELA PORADIŤ.

Som tu na porade pár rokov, ale v poslednej dobe si viac než dva razy rozmyslím, či sa môžem na niečo opýtať, aby som sa vzápätí nemusela brániť.
Janiela
13.09.13,11:55
Skús napísať akým zákonom sa oháňal.Možno budeme múdrejší
To je to Meha, že neviem. Je to blbosť s tým zákonom, opakujem, ja by som fa vystavila. Teraz ma to zaujíma už len čiste z princípu.
kukučka
13.09.13,12:05
mimotemy Ako začínajúca účtovníčka som dostala príkaz poslať upomienky neplatiacim zákazníkom, boli podpísané aj šéfmi. Bola som veľmi nemilo prekvapená, keď bol ku mne zákazník hrubý a nepríjemný, ten človek je taký celý život. Ale - fakturovaná zákazka v danej chvíli nebola dodaná, no bol to prémiový ukazovateľ...
Stalo sa mi to jediný raz. Je oveľa jednoduchšie výjsť v ústrety ako sa hádať,
čas tak rýchlo letí...
Janiela
13.09.13,12:19
:)kukučka súhlasím, práca s ľuďmi je ťažká, je lepšie dať, čo zákazník chce, len tá moja nešťastnica, nechápala, že ja neviem, podľa akého zákona sa jej zákazník oháňal, navyše keď jej to ani nepovedal.
Ja tiež teraz vyzerám v jej očiach dosť hlúpo. pretože otravuje už od rána a tiež si nedá vysvetliť, že NA TO ZÁKON NIE JE, je len slušnosť alebo ústupok voči otravám. Nič iné.

Na druhej strane ako píše marjankaj: Ale ak máš dostatok zákazníkov, urob ako myslíš. Tak som myslela, že sa poradím, lebo teraz je práve ona moja zákazníčka (aspoň mi tak naznačila), ktorá chce idiotinu a je na mne, či aj zostane a nebude chcieť vysvetľovať ďalšie vykladanie zákonov.
marjankaj
13.09.13,12:22
Janiela, veď som to písal všeobecne. Nebolo to určené tebe. Myslím si, že ak niekomu na zákazníkovi záleží, tak sa mu bude snažiť vyhovieť, ak to ide. Veď nikoho nenúti robiť niečo protizákonné. A ľudia sú rôzni, každému nemusí vyhovovať taký štýl. Ak sa cez to nevie preniesť, tak nech s ním ukončí spoluprácu. Samozrejme mu tú kópiu vystaví, inak to bude riešiť ešte veľmi dlho.
marjankaj
13.09.13,12:25
No ak je to tvoja platiaca zákazníčka, tak jej povedz, že o takom zákone nevieš.
Janiela
13.09.13,12:38
Janiela, veď som to písal všeobecne. Nebolo to určené tebe. Myslím si, že ak niekomu na zákazníkovi záleží, tak sa mu bude snažiť vyhovieť, ak to ide. Veď nikoho nenúti robiť niečo protizákonné. A ľudia sú rôzni, každému nemusí vyhovovať taký štýl. Ak sa cez to nevie preniesť, tak nech s ním ukončí spoluprácu. Samozrejme mu tú kópiu vystaví, inak to bude riešiť ešte veľmi dlho.

marjankaj PREPÁČ
ináč, zariadila som sa podľa tvojho posledného príspevku o 14.25

nedá mi nedoplniť: niektorí zákazníci chcú také hlúposti, až sa občas chytám za hlavu a rozmýšľam, či je dobré im vždy vychádzať v ústrety, či potom človek neklesá na vážnosti a pod. Známa sa zasmiala a oznámila mi, že je to problémový neporiadnik a vôbec jej neprekážalo, že od včera som ako včelička hľadala info, kde sa dalo a stratila kopec času. Niekedy asi treba dať odpoveď, ani sama neviem akú.
marjankaj
13.09.13,12:43
marjankaj PREPÁČ
ináč, zariadila som sa podľa tvojho posledného príspevku o 14.25
Veď ja som sa neurazil a ani som uraziť nechcel.
Nemám v úmysle jednému odpovedať tak a inému zase naopak.
Zober si to aj z tohoto pohľadu.
Podľa zákona o DPH sa za faktúru považuje aj blok z ERP. Ak by ten zákazník "stratil" blok z ERP, napríklad z tesca, myslíš, že by sa tiež domáhal v tescu vydania kópie dokladu? A oháňal sa nejakým zákonom?
marjankaj
13.09.13,12:59
Hovorí sa: Náš zákazník, náš pán. Ak ťa tie "hlúposti" veľmi nezaťažia, tak mu môžeš vyhovieť. Urobiť kópiu faktúry ťa nezabije. Iné je, ak by chcel niečo nadštandardné. Napríklad aby si mu predviedla striptíz. Tak ho pošleš do kelu(aby si bola za dámu:D )
Janiela
13.09.13,13:04
Hovorí sa: Náš zákazník, náš pán. Ak ťa tie "hlúposti" veľmi nezaťažia, tak mu môžeš vyhovieť. Urobiť kópiu faktúry ťa nezabije. Iné je, ak by chcel niečo nadštandardné. Napríklad aby si mu predviedla striptíz. Tak ho pošleš do kelu(aby si bola za dámu:D )


v tom mojom prípade, by to musel byť chlap a jedná sa o známu, do prčic !!!!!!!
no a jej ŽEBY SOM PORADILA?????

téma sa zvrtla

ináč ďakujem všetkým, čo sa zapojili
marjankaj
13.09.13,13:09
Hovorí sa: Náš zákazník, náš pán. Ak ťa tie "hlúposti" veľmi nezaťažia, tak mu môžeš vyhovieť. Urobiť kópiu faktúry ťa nezabije. Iné je, ak by chcel niečo nadštandardné. Napríklad aby si mu predviedla striptíz. Tak ho pošleš do kelu(aby si bola za dámu:D )


v tom mojom prípade, by to musel byť chlap a jedná sa o známu, do prčic !!!!!!!
no a jej ŽEBY SOM PORADILA?????

téma sa zvrtla

ináč ďakujem všetkým, čo sa zapojili
Veď aj tam sa dá poslať.:D
Niekedy je dobré riadiť sa zdravým sedliackym rozumom.
Nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili tebe.