afrodias
13.09.13,10:12
Viete niekto riešenie na problém Nefunkčnej Myši vo Windows 7 a 8 64 Bit v Hráčskom móde (Celoobrazovkový režim)? Pri spustení niektorých hier sa Myš úplne stratí z obrazovky - nedá sa použiť. Konkrétne sa problém začal prejavovať pri hrách Red Alert 2 a 3 potom, ako som ich upravil pre spúšťanie bez použitia CD (keďže sa jedná o Mini notebook bez DVD mechaniky). Predtým myš išla. No napr. pri hre Age of Empire 2 upravenej bez CD, myš funguje normálne.

Nepomohlo ani nainštalovanie driveru pre myš, ani výmena iných myší, ani prepnutie kompatibility programu pre iný typ windows, ani zmena nastavení pre myš vo windows.

Tento problém má veľa používateľov s rôznymi hrami vo Windows 7 a 8 - už som pozrel množstvo diskusných fór - no nikto nadáva účinné riešenie. Dokonca som tento problém našiel v diskusii k hrám: League Legends a World Warcraft, ktoré sa hrajú lne cez Internet (teda v okne internetového prehliadača). Viete niekto, v čom môže byť problém? (Vo vyhľdávačoch môžete skúsiť výrazy: mouse is not working in game , hide mouse cursor ...)
misoft
15.09.13,10:03
Tu ma napadá jedna vec - úprava hry, resp. hlavného bloku hry *.exe prepísaním iným *.exe súborom s odstránením čítania dát z CD - tomu sa vraví crack.
Inými slovami: legálnu hru (možno) si si nezákonne upravil - zároveň si odstránil z nej isté ochranné prvky a tiež si porušil copyright a autorské práva.
Odpovede preto hľadaj na warez fórach - tu NIE!