kdebolotam
13.09.13,10:47
Poprosila by som o radu, máme nový predmet činnosti, zo ŽÚ už máme nové osvedčenie, ešte potrebujeme novú činnosť uviesť na Výpise z OR. Čo je k tomu potrebné? Našla som si pár info, ako správne rozumiem, treba zápis z VZ o doplnení činnosti a aj treba doplniť zakladateľskú listinu, teda uviesť tento nový predmet činnosti. ZL treba novú, či stačí len dodatok? Sme slovenská s.r.o., no náš majiteľ je z Fínska. Vopred ďakujem.
KEJKA
13.09.13,12:26
Rozhodnutie jediného spoločníka, nové znenie ZĽ (počula som, že stačí dodatok, ja uprednostňujem úplné nové znenie, takže skúsenosť nemám), návrh na zápis a samozrejme to osvedčenie.
Kolok 66 EUR za zmenu, 33 EUR pri elektronickom podaní.
Moja SRO
13.09.13,13:27
Rozhodnutie jediného spoločníka alebo Zápisnica z VZ, Úplné znenie zakladateľskej listiny alebo Spoločenskej zmluvy, Osvedčenie, Návrh do OR, kolok v hodnote 66,- €. V prípade podania prostredníctvom niekoho, kto vlastní ZEP a podáva elektronicky, nie je potrebné podpisovať Návrh do OR, naviac ušetríš na notárskych a súdnych poplatkoch viac ako 50%.
Tunco
14.04.14,12:54
Dobrý deň, pri tej spoločenskej zmluve zmeniť všade aktuálne dátumy, alebo zmeniť iba dátum vyhotovenia na aktuálny a dátum napr. podpisových vzorov ponechať ku dnu založenia ?

Ďakujem
JUDr. Lucia Semančínová
14.04.14,17:52
Pri vyhotovení úplného znenia spoločenskej zmluvy je potrebne uviesť dátum aktuálny, kedy sa úplne znenie reálne vyhotovilo. Ak sa nemení konateľ, nie je potrebne aktualizovat podpisovy vzor.