pracant666
13.09.13,12:49
Som par dni na PN, lekar mi dal 2 formulare pre zamestnavatela, ktore som len podpisal. Viem ze v na zadnej stranke treba nieco vyplnit. Ja som to vsak len podpisal a odovzdal zamestnavatelovi. Je to v poriadku?
Katy a R
13.09.13,10:51
bolo tam treba napísať dátum - a autogram. a ešte číslo účtu na vyplatenie prípadnej nemocenskej dávky (ak budeš dlhšie, ako 10 dní ) . takže zrejme to mzdárka za teba vyplnila ;)
ak nedala číslo účtu - pošlú ti poštou
Jana103
13.09.13,10:53
na druhej strane bolo potrebné sa podpísať a taktiež vypísať, ak PN bude dlhšia ako 10 dní, či chcete od Soc. poisťovne vyplácať nemocenské na adresu (napísať adresu) alebo na účet (vypísať číslo účtu)...ak bude PN dlhšia ako 10 dní a zamestnávateľ odovzdá potvrdenie na SP, tak mu to ani nezoberú bez toho aby to bolo vyplnené
pracant666
13.09.13,11:01
presne to som zabudol, chcel som to doplnit ale personalistka uz pn poslala na centralu firmy, teraz ked mi to socialka neuzna poslu mi to na doplnenie ? ako mam postupovat ? dakujem
Katy a R
13.09.13,11:39
no teraz už len počkaj ! (čo iné ti ostáva) - myslím si, že to budeš mať OK ;) (veď číslo tvojho účtu majú)