UNNAMED
13.09.13,15:35
Ahojte som 18 rocni chalan moc sa v Pc neviznam ale ked hram dake hry napr drakensang tak mi vipne obrazovku a nic sa neda robit je to netobok kupovani 1.8.2010 poradne co mam robit mam 3 GB ram 2GHz procesor a neviem co stim ale ked hram niake ine napriklad na internete tak mi to nic nerobi je to virus alebo daco ine do leta 2013 mi nic take nerobilco mam robit ??? dakujem za rady .
JankaO
13.09.13,13:40
Čo robiť? Vykašľať sa na hry a ísť žiť život skutočne.
erik555
13.09.13,14:26
Čo robiť? Vykašľať sa na hry a ísť žiť život skutočne.
veru tak...zober zbran ako v hre a strielaj to okolo seba az taky fukot :D Ale nezabudni, ze v skutocnosti nemas tolko zivotov, ako v hrach :D
misoft
13.09.13,14:46
A odporúčam naučiť sa slovenčinu - v tejto "jednej" vete toľko chýb :eek: - hrubé chyby, žiadne bodky pre ukončenie vety ......
Takže radšej miesto hrania hier sa uč!
pepsikova
13.09.13,17:03
Ahojte som 18 rocni chalan moc sa v Pc neviznam ale ked hram dake hry napr drakensang tak mi vipne obrazovku a nic sa neda robit je to netobok kupovani 1.8.2010 poradne co mam robit mam 3 GB ram 2GHz procesor a neviem co stim ale ked hram niake ine napriklad na internete tak mi to nic nerobi je to virus alebo daco ine do leta 2013 mi nic take nerobilco mam robit ??? dakujem za rady ...

..kokos a na toto si ako prišiel, keď sa v pc nevyznáš?..
buchač
13.09.13,17:27
....a neviem co stim ale ked hram niake ine napriklad na internete tak mi to nic nerobi ...

Ja teda viem , čo štím....
Keď som napríklad na nete , takéto oné vidím ???
To vtedy štím od plaču ...
buchač
13.09.13,17:30
Čo robiť? Vykašľať sa na hry a ísť žiť život skutočne.
veru tak...zober zbran ako v hre a strielaj to okolo seba az taky fukot :D Ale nezabudni, ze v skutocnosti nemas tolko zivotov, ako v hrach :D
...ani to nie je sranda , lacný špás ....
Aj ten airsoft ide do peňazí ....o ostrých kvéroch ani nevravím ...

Spomeniem aj tú bolesť pri zásahu ... to je už iná káva ...
pepsikova
13.09.13,18:18
....a neviem co stim ale ked hram niake ine napriklad na internete tak mi to nic nerobi ...

Ja teda viem , čo štím....
Keď som napríklad na nete , takéto oné vidím ???
To vtedy štím od plaču ....
..ja od rehotu!..
pavol54
15.09.13,15:48
To vieš vyššia inteligencia je v prevahe, pozrie čo za inteligenta na ňom fičí, vidí zase ten istý blb , tak sa vypína sám pomyslí si "nech sa ide chlapec učiť"
misoft
15.09.13,18:23
To vieš vyššia inteligencia je v prevahe, pozrie čo za inteligenta na ňom fičí, vidí zase ten istý blb , tak sa vypína sám pomyslí si "nech sa ide chlapec učiť"
Asi ten počítač má viacej "rozumu" ako jeho majiteľ :D:D:D