dobrava
13.09.13,15:55
Dobrý deň, prosím, je tu niekto, kto pracuje na čerpacej stanici ako obsluha v nepretržitej prevádzke? Aké sú platové podmienky, aká je hmotná zodpovednosť a vlastné skúsenosti s takouto prácou. Mám možnosť pracovať na ČS ako obsluha a neviem, čo všetko táto funkcia obnáša.
arizona
13.09.13,15:53
Ja sice nie,ale kamoska robi na benzinke. Plat okolo 400 evri na ruku.Ale jej kolegyna odisla ku konkurencii,kde zarobi vraj viac a nerobi v noci.
Takze asi plat zavisi od majitela, ci konretnej prevadzky. Taktiez hmotna zodpovednost, ci podobne veci ma asi zazmluvnene kazdy inak.
Berňák
16.09.13,12:09
Toto by inak zaujímalo aj mňa. Aspoň orientačne ako platí OMV v Bratislave lebo ma čaká pohovor.
A k Tvojej otázke - určite je tam hmotná zodpovednosť, asi ako v takmer každom obchode a pravdepodobne veľa závisí aj od prevádzkara, resp. majiteľa danej ČS. Niekto, kto robil pred asi 7-8 rokmi na Shell-ke mi hovoril, že pokiaľ niekto natankuje a hneď sadne do auta a újde, tak sa ho hmotná zodpovednosť netýka, iné by to bolo keby natankoval a normálne vošiel do predajne a Ty by si mu to zabudol/zabudla nablokovať, tak v tom prípade to platíš Ty lebo je to Tvoja vina, ale čo som niekde čítala, tak vraj po novom na veľa pumpách chcú aby si platil/a aj keď "zdrhol" niekto nie Tvojou vinou, pretože logicky - Ty nemôžeš stáť pri každej osobe, ktorá tankuje. Takže by som si dávala pozor, čo podpisujem na zmluve. Malo by tam byť niečo v zmysle, že zamestnanec sa zbaví hmot. zodpovednosti celkom alebo z časti, ak preukáže, že schodok vznikol celkom alebo sčasti bez jeho zavinenia....