Peter484
15.09.13,17:33
Dobry.Chcem sa opytat na vyzivne na deti.So zenou nezijem od mája tohto roku a v maji som jej poslal 350 Eur ,ale za jun
som jej uz nic neposlal.Inac stale jej posielam na deti 150 Eur.Ziadala viac 200 ,ale moj plat je okolo 450 Eur .Ma druheho a zije snim.Dasa to niejak vysvetlit,lebo nechcem doplacat naviac,lebo jej je stale malo a nevie speniazmi robit.Deti vobec nevidim a podla na vyzivovacou povinnost.V maji tohto roka som este bol snou za dobre,ale sa rozhodla pre ineho na sud nedavam a ja to neriesim.O deti mam zaujem.Teraz zije snim v ba a pracuje a jej druhy zaraba pekne.Deti vobec nevidim.Ako upravit ze by som aspon aj deti videl kedze jej platim na deti?Dakujem
kn-alka
15.09.13,16:12
jedine cez súd !!!
hubatá
26.09.13,18:12
Pošli jej doporučeným listom písomne oznámenie že na základe vašej dohody jej budeš posielať .... dňa v mesiaci na Aničku ........ € a na Ferka ..... €. A toto dodrž a poštovou poukážkou alebo cez účet jej to presne v tento deň pošli, aby si mal o tom doklad. Ak sa chceš s deťmi stretávať tak si môžte takisto písomne dohodnúť (ak sa dá s ňou dohodnúť) že napr. každú sobotu od 10.00 - 18.00 hod. pripraví manželka deti na pobyt u teba a ty sa zaväzuješ, že jej ich odovzdáš do 19.00 hod. Zvlášť si treba dohodnúť prázdniny ak sú školopovinné napr. od 1.7.-31.7 budú každý rok tráviť u teba, prípadne si dohodnúť aj Vianočné aj Veľkonočné sviatky.
arizona
27.09.13,07:25
Mas nejake rozhodnute zo sudu,kolko mas na deti prispievat a kedy mate dohodnute stretavky s detmi? Alebo je to iba ustna dohoda medzi vami?