Vee
15.09.13,20:42
Ahojte,

Asi pred mesiacom som vysadila antikoncepciu a na ďalší mesiac mi neprišiel menzes, viem, že to môže byť normálne, ale už je od toho týždeň ako mi mal prísť, prsia sa mi zväčšili, bolia ma,(hlavne bradavky mám citlivé na dotyk, ale celkovo aj prsia) spím takmer aj s podprsenkou ako neznesiem žeby boli bez nej, objavili sa mi tam také drobné modré žilky, začínam revať keď idem domov z privátu, lebo sa teším na priateľa:D občas bývam nafúknutá mám tendenciu stále niečo žuvať v ústach (orbitky kupujem na tony, len aby som niečo robila s ústami a netlačila furt niečo do seba, inak by som sa cez dvere neprepchala) bývam často unavená, na prednáškach takmer zaspávam... robila som si test, ale vyšiel negatívne, len na to bolo asi ešte skoro... Dúfam, že nie je šanca, že som tehotná, hoci ako problém by to nebol, len... priateľ je na 90% presvedčený, že som, ja si absolútne nie som istá... a nemám ísť ani ako na gyndu, lebo som v inom meste (študujem niekde inde) čiže... to riešim takto... Prosím, zasypte ma názormi
arizona
15.09.13,18:52
Mila Vee, nik ta cez monitor nevysetri...

Chces pocut nazor?Nazorov ti tu mozu napisat desiatka ludi,ale presnu odpoved ti da jedine lekar...a cas
KoxXxo
16.09.13,04:37
Ak si nie ste istí, tak poistite.
kn-alka
16.09.13,04:45
...však si sprav ešte jeden teh.test, však sú testy, ktoré vykážu tehotenstvo už po 8-10 dní
buchač
16.09.13,04:51
Ty si nepevnýýýý .... :D :D :D
buchač
16.09.13,04:55
Mňa najviac zaujalo to , že priateľ je na 90 % presvedčený o pozitívnom stave ....
Máloktorý muž si je takouto istotou obdarený ...
Ten musí mať ale silné bičíky ... :D :D :D
nika.sum
16.09.13,05:32
ani ja som si nie ista :-DDDDD ci ste v tom.....ale dufate nespravne ta sanca tu asi je, pokial ste vykonavali cinnost, ktore by mohli viest k pozitivnemu vysledku.