Theo
16.09.13,15:01
V sobotu sme mali návštevu-dceru s manželom.Ako vždy,gauč sa rozložil a rano zložil -vyťahovací vzor.Ako vždy vstali-odišli-manželka začalal skladať gauč.Po pol minúte mi s radosťou ukazuje,že čo našla-tenkú,malilinkú injek,? ihlu.Ja som takú ešte nevidel.Ale všetko je jasné-ihla sa našla tam,kde sedím pri sledovaní TV.Som presvedčený,že ani dcera zo zaťom nikdy ani len nemysleli na nejaké sebeničenie.A ani manželka.Skade sa vzala malá ihla s mini otvorom-nenapadá ma nič.3 dni pred týmto bola u mňaRZP po volaní na 112 ku.Iný posledných 50 dní okrem vnúčat nebol nik.Keˇže nepijem alkohol zo 35 rokov,očakávam,že moja milá v niektorí deň najde nejakú litrovku Vodky alebo Rumu.To budem vyzerať na starobu-ožran a alkoholik! No super...Nehnutelnosť je na jej mene,nechceli sme to drobiť ale asi nie preto sa nachádzajú veci ako v ToraBora...Ak dokáže,že ta ihla patrí mne okamžite sa sťahujem -nezvyknem svoje sluby nedodržať.Po 40 rokoch manželstva to nie je hocičo!
avalik
16.09.13,13:08
no a nedostal si nejaku "vcelicku" ked bola u teba RZP?
Kvaka
16.09.13,13:15
Asi niekto z vás má paranoidné predstavy, ihla je síce vážna vec, ale určite vypadla z vrecka nejakému z tej RZP. Ešte jedna možnosť je, žeby vnuci? Koľko majú rokov? Treba zvýšiť ostrahu.:)
buchač
16.09.13,13:58
Po pol minúte mi s radosťou ukazuje,že čo našla-tenkú,malilinkú injek,? ihlu.Ja som takú ešte nevidel.Ale všetko je jasné-ihla sa našla tam,kde sedím pri sledovaní TV.
...
Po 40 rokoch manželstva to nie je hocičo!
Nejdem riešiť absolútne tú ihlu a ten zvyšok ...
Iné je podstatné !!!

Bratu ....
Ty sa po 40 rokoch necháš vmanipulovať do takejto situácie ...???
Mne manželka niečo také povedať - v podstate obviniť , nuž jej tú ihlu rovno do oka drbnem ...

Spomínaš aj nedrobenie nehnuteľnosti v tejto súvislosti ...???

Idem si ja radšej šľahnúť dávku....tie moje ihly vyhadzujem pravidelne ...
Tweety
16.09.13,14:00
Idem si ja radšej šľahnúť dávku....tie moje ihly vyhadzujem pravidelne ...
0 0
do gauča?:--- Ale súhlasím, tu vôbec neide o ihlu.
marjankaj
16.09.13,14:21
Príspevok ako z Nového Času.:eek:
tom_i
16.09.13,15:15
Neviem či som nechápavá, ale ide o ihlu alebo fľašu vodky alebo byt? Bola tá ihla v obale alebo nie? Nemôže mať dcéra či zaťko diabetes len o tom nehovoria? Alebo sa na rovinu opýtať na drogy a čo! No aby som ja odchádzala z bytu za takú blbosť?
arizona
16.09.13,15:35
Citam ten prispevok 3.krat,ale nejako mi unika podstata o co tu ide....tolko nesuvisiacich volovin pospominat v jednom prispevku sa podari fakt malokomu. A to som tu uz citala vselico :D:---:eek:
avalik
16.09.13,15:42
Citam ten prispevok 3.krat,ale nejako mi unika podstata o co tu ide....tolko nesuvisiacich volovin pospominat v jednom prispevku sa podari fakt malokomu. A to som tu uz citala vselico :D:---:eek:

zadavatel sa potreboval vyventilovat ;)
marjankaj
16.09.13,15:43
Citam ten prispevok 3.krat,ale nejako mi unika podstata o co tu ide....tolko nesuvisiacich volovin pospominat v jednom prispevku sa podari fakt malokomu. A to som tu uz citala vselico :D:---:eek:
Ty sa musíš veľmo nudiť, keď to čítaš až trikrát. :D
arizona
16.09.13,15:48
Citam ten prispevok 3.krat,ale nejako mi unika podstata o co tu ide....tolko nesuvisiacich volovin pospominat v jednom prispevku sa podari fakt malokomu. A to som tu uz citala vselico :D:---:eek:
Ty sa musíš veľmo nudiť, keď to čítaš až trikrát. :D
Ani nie,dala som si iba pauzicku na relax. ;)
...ta TORA BORA ma zaujala :D
arizona
16.09.13,21:14
kopretinka
17.09.13,10:07
myslim, ze Theo si rad robi srandicky.....

http://www.porada.sk/t221574-co-sa-tak-vela-zmenilo-za-par-mesiacov-pri-ochrane-od-spamov-a-vyskakujucich-nezelanych-koz.html#post2389809
zaujímavé,že nenašiel v gauči žiadnu kozu :D
mareko
20.09.13,18:57
kopretinka a ty si dávaš kozy do gauča? :D :D :D táto téma fakt nemá chybu... s tými komentami sa to už konečne dá aj čítať :D
buchač
20.09.13,19:22
kopretinka a ty si dávaš kozy do gauča? :D :D :D táto téma fakt nemá chybu... s tými komentami sa to už konečne dá aj čítať :D

Dig šun more ...a keď si ešte aj k tomu šľahneš dávku , tak jedného môže aj ťúnbej kozami rovno do gauča .... :D :D
Excise Duty
20.09.13,19:28
Aj jaj, kam už klesla Porada...