Janka1909
16.09.13,17:46
dobry den, chcem sa spytat resp. debatovat. Mam ponuku ist robit veducu na financne, len jeden hacik je v tom ze musim si zalozit zivnost. Co to vsetko obnasa? resp. ako sa dohodnem s platenim. dohodneme sa na celkovej cene prace a z toho si budem platit odvody alebo ako to chodi? naozaj v tom neviem chodit vzdy som bola zamestnana a toto som si nejako nevsimala tak preto sa pytam a informujem. Vdaka zatial
pepsikova
16.09.13,16:37
...uff!..vedúca finančného oddelenia a na živnosť?..to kde, prosím teba?..no, to je jedno...ak budeš živnostník, tak firme, pre ktorú budeš pracovať, budeš mesačne dodávať faktúru, v ktorej budeš fakturovať to, čo pre nich urobíš...tarify si musíš dohodnúť so zamestnávateľom, ktorý to dá na papieri, čo všetko budeš pre nich robiť a za čo...pokiaľ toto nebudeš mať dohodnuté, nechoď do toho!..
Dáša_
16.09.13,16:39
a myslieť v zmluve napríklad aj na dovolenku, aby si potom nezistila, že pre živnostníkov dovolenka neexistuje.
Janka1909
16.09.13,17:50
vdaka velmi, vyzera to ferova praca. mozno ta pozicia je strasidelna ale kamoska tam ziskala post riaditelky tak hlada za seba nahradu cize na jej miesto je to. vdaka za radu aj tak..
kopretinka
16.09.13,19:54
vdaka velmi, vyzera to ferova praca. mozno ta pozicia je strasidelna ale kamoska tam ziskala post riaditelky tak hlada za seba nahradu cize na jej miesto je to. vdaka za radu aj tak..
to je čo za kamošku,keď ideš na jej miesto a ona ti to nevie vysvetliť?
pepsikova
17.09.13,06:02
vdaka velmi, vyzera to ferova praca. mozno ta pozicia je strasidelna ale kamoska tam ziskala post riaditelky tak hlada za seba nahradu cize na jej miesto je to. vdaka za radu aj tak..
to je čo za kamošku,keď ideš na jej miesto a ona ti to nevie vysvetliť?..

..presne!..dáko sa mi to nevidí!..kamoška, post riaditeľky-čoho?..je to súkromná firma, či dáka poisťovňa!...moja kamoška sa so mnou rozpráva o všetkom, aj o svojej práci-takže ty vytrieď kamošky, lebo táto riaditeľka nie je bohviečo!..