carolitos
17.09.13,18:38
ma niekto skusenosti s touto firmou? dnes som si objednal zateplenu budu pre psa a dufam ze to bude aj kvalita, aj ked si myslim, ze budu budem musiet aj tak este plusovo zateplit polystyrenom, nakolko maju len nejaku latku co sa pripne okolo budy...no kto ma od nich zateplenu budu a pes sa netrasie?????
carolitos
17.09.13,17:06
tak vies zalezi mi na nom...ostal mi uz len on......
alaya1
17.09.13,17:06
ma niekto skusenosti s touto firmou? dnes som si objednal zateplenu budu pre psa a dufam ze to bude aj kvalita, aj ked si myslim, ze budu budem musiet aj tak este plusovo zateplit polystyrenom, nakolko maju len nejaku latku co sa pripne okolo budy...no kto ma od nich zateplenu budu a pes sa netrasie?????

je to korektna firma.
lujza.j
17.09.13,17:08
tak vies zalezi mi na nom...ostal mi uz len on......
tak ho nedávaj von...
alaya1
17.09.13,17:08
Este rada, skus sa zaregistrovat na www.gogforum.sk, tam najdes vela uzitocnych rad, aj o budach pre psov.
carolitos
17.09.13,17:13
bohuzial musim ho dat do zahrady,pretoze...proste musim.... a spravim vsetko co bude v mojich silach aby sa mal dobre...ja som tiez skoncil na malej chatke a zobral som si ho zo sebou.....nemam inu moznost...len tolko...rodinu si nevyberas.....
lujza.j
17.09.13,17:17
bohuzial musim ho dat do zahrady,pretoze...proste musim.... a spravim vsetko co bude v mojich silach aby sa mal dobre...ja som tiez skoncil na malej chatke a zobral som si ho zo sebou.....nemam inu moznost...len tolko...rodinu si nevyberas.....
"trošku" poznám....ale nebude tam sám...
Ingrid Ondruskova
17.09.13,17:41
Ja som s tou firmou spokojná, kupovali sme aj búdu, ale nie zateplenú, aj veľkú klietku pre činčile, a dokonca aj nejakú blbosť...niečo do klietky pre vtákov...nakoniec sa nám to nepáčilo a keď som im to poslala späť vrátili nám peniaze
arizona
17.09.13,19:43
bohuzial musim ho dat do zahrady,pretoze...proste musim.... a spravim vsetko co bude v mojich silach aby sa mal dobre...ja som tiez skoncil na malej chatke a zobral som si ho zo sebou.....nemam inu moznost...len tolko...rodinu si nevyberas.....
A nemozes si ho do tej chatky zobrat dovnutra? Bude vam veselsie:)

Tuto firmu poznam, vela krat som od nich objednavala,bola som spokojna s pristupom aj s tovarom.

Vadi mi akurat, ze nikdy nevedia vopred povedat presny datum dodavky, takze vzdy mam problem zabezpecit prebratie.

Este ma napadla jedna rada. Ak sa bojis, ze mu bude zima, mozno by si mu mohol kupit nejaky svetrik ,alebo bundu.https://www.google.sk/search?q=obleky+pre+psov&newwindow=1&safe=off&rlz=1C1CHVQ_enSK525SK525&source=lnms&sa=X&ei=q784UrynCIKS4ASG1IDgCg&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=1024&bih=480&dpr=1
Hlavne kratkosrstym psikom to vyrazne pomoze.
liviar
18.09.13,05:55
tiež tam objednávam a som veľmi spokojná
Valcake
18.09.13,08:35
..aj ja mám dobré skúsenosti..
taiko
18.09.13,09:06
aj ja som cez nich objednaval a bol som happy
carolitos
24.09.13,14:58
objednal som budu, ale mali tam len taku akoze zateplenu spongiovu vypln,,ja som celu budu zateplil 5ku polystyrenom aj ked nie vsade sa dalo, nikde som musel vybrat pylystyren, pretoze sa to nedalo zlozit, na polystyren som este prilepil koberec s kazdej strany takze neviem, no snad... do chatky nemozem , lebo tam nebyvam, ale je mozne ze tam budem byvat, len este nemam ani ja doriesene kurenie v chatke :-)
alaya1
24.09.13,19:01
aka je to rasa?
carolitos
25.09.13,03:13
jack russel
alaya1
25.09.13,07:14
jack russel
zateplena buda je teda pri tejto rase nutna.Mozes mu kupit este nejaky teplny odev v chovatelskych potrebach.
carolitos
02.11.13,06:11
to by nepomohlo, predsa keby zmokol tak by mu bola zima celu noc ja tam chodim obden A NIEKEDY KAZDY DEN...ON BY SA SAM NEVEDEL VYZLIECT
Dav
02.11.13,07:59
Ak je pes držaný vonku, a správne kŕmený, tak presrstí - príroda si vie poradiť. Aj bezpodsadovým plemenám zhustne srsť. Bytové maznáčiky sú iná kategória, ale vonkajší pes v zateplenej bude s vhodnou podstieľkou - koberec, deka, seno, molitan nemá problém zvládnuť aj mínusové teploty.
arizona
02.11.13,09:45
to by nepomohlo, predsa keby zmokol tak by mu bola zima celu noc ja tam chodim obden A NIEKEDY KAZDY DEN...ON BY SA SAM NEVEDEL VYZLIECT
Kup nepremokave a vnutri s flisovou podsivkou .-)
carolitos
03.11.13,15:55
to by nepomohlo, predsa keby zmokol tak by mu bola zima celu noc ja tam chodim obden A NIEKEDY KAZDY DEN...ON BY SA SAM NEVEDEL VYZLIECT
Kup nepremokave a vnutri s flisovou podsivkou .-)
mas nejaky link kde sa take predavaju?
Valcake
05.11.13,23:51
...pozri sa tu,...http://abc-zoo.sk/106-oblecenie-pre-psov......
ale tiež si myslím, že je to nepotrebné ak je zvyknutý byť vonku. Najlepšie je preňho urobiť to, čo písala Dav..v dobre zateplenej búde mu bude fajn.

http://abc-zoo.sk/106-oblecenie-pre-psov
Llívia
06.11.13,06:51
ma niekto skusenosti s touto firmou? dnes som si objednal zateplenu budu pre psa a dufam ze to bude aj kvalita, aj ked si myslim, ze budu budem musiet aj tak este plusovo zateplit polystyrenom, nakolko maju len nejaku latku co sa pripne okolo budy...no kto ma od nich zateplenu budu a pes sa netrasie?????
Ku každému výrobku je možné pridať hodnotenie, čítaj :-)
alaya1
06.11.13,08:48
to by nepomohlo, predsa keby zmokol tak by mu bola zima celu noc ja tam chodim obden A NIEKEDY KAZDY DEN...ON BY SA SAM NEVEDEL VYZLIECT
Kup nepremokave a vnutri s flisovou podsivkou .-)
mas nejaky link kde sa take predavaju?

Predsa na tom istom eschope, mas na vyber, nepremokave su tam tiez.
http://www.zoohit.sk/shop/psi/oblecky_pro_psy
Konkretne
http://www.zoohit.sk/shop/psi/oblecky_pro_psy/zimne_kabatiky/251780
Llívia
06.11.13,10:06
mimotemy Milá moja Alayka, dúfam, že tvoj deň je teraz krajší, keď si mi dala neužitočné za odpoveď k téme ;) Nie každý vie o možnosti pridávať názory k výrobkom, občas je to veľmi poučné čítanie, dozvieš sa tam to, čo ti výrobca ani predajca nepovie ;) A aj keď má zadávateľ otázky búdu už doma, môže chcieť v budúcnosti objednať odtiaľ aj niečo íné. Alebo to nevie niekto iný, komu sa info môže hodiť :)
Zoohit má pobočky vo viacerých krajiinách a v každej sa dá k výrobku pridať hodnotenie. Ak ho nenájdete na slovenskej, hľadajte na zahraničných :)
opelech
20.11.13,17:06
zoohit je supiš.. niečo je trochu drahšie, ale za to majú veľmi široký sortiment. napr. ak máte choré zvieratko, žiadny e-shop sa im nevyrovná .tak isto výborne bez problémov vybavujú reklamácie. je tam trochu dlhšia doba dodania, ale treba brat v úvahu že to ide z nemecka do čiech a potom k nám . a nad 39€ je doprava zadarmo!