milllos
18.09.13,11:25
Dobrý deň, chceli by sme si kúpiť spoľahlivý SW pre s.r.o a takisto pre živnosť - asi najlepšie od jednej firmy - poprosíme, aký by ste nám na základe Vašich skúseností odporučili?
Ďakujeme veľmi pekne.
veronikasad
18.09.13,11:29
Každý si chváli ten, s ktorým dlhšiu dobu robí. U mňa účtovné SW firmy KROS
ALFAplus (JU), OMEGA (PU), OLYMP (mzdy a personalistika.

V súčasnosti majú nejaké akcie s 15 % zlavou + tablet zdarma

http://www.kros.sk/akcia#AkoObjednat
pavol54
18.09.13,11:45
Až na to že som od dvoch čo účtujú v Alfe zle vystavené faktúry t.j. počet kusov tovaru x cena bez dph plus celková dph nesúhlasí pri zaúčtovaní u príjemcu v inom programe ale ani s manuálnym výpočtom na kalkulačke. To vieš čert to ber na 700 € chyba 2 € ale nesedí banka
veronikasad
18.09.13,11:48
Nestretla som sa ešte s tým, možno to súvisí s nejakým zlým nastavením zaokruhlovania. Skús zavolať na hotline, nájdete riešenie.
Stefan2005
18.09.13,11:53
... pavol asi tie faktúry dostal, nie vystavil
pavol54
18.09.13,11:56
Presne tak ak je program čo nepočíta správne tak tak nech mi dodávatelia faktúry robia ručne, inak som požadoval o vysvetlenie aj kros - vykašľali sa na mňa,
marion
19.09.13,06:09
Kazdy si chvali svoje. Ja doporucujem Pohodu. Osobne mam verziu Komplet kde je v jednom aj jednoduche aj podvojne uctovnictvo, sklady, mzdy, knihy jazd, majetok. Da sa stiahnut demo verzia Pohoda Start a vyskusat si, ci bude vyhovovat.
Mila123
19.09.13,06:22
ak chceš účtovať, nie vlastniť účtovný program, aj tak sa dá, mesačne do 100 €....
dokonca v súčasťou účtovných programoch sú aj mzdy.....upgrade je v cene ročného poplatku........
Filip Glasa
19.09.13,06:50
skus si vsetky tri najpouzivanejsie a podla toho ktory sa ti bude zdat najintuitivnejsi, tak si ho kupis.
Na testovanie su vsetky tri zadarmo (money, pohoda, kros).