yvica
18.09.13,19:58
prosím Vás viete mi poradiť v money s3 ako zaslať výkaz elektronicky dávkou aby som stále nemusela ručne nahadzovať cez ich stránku, v dôvere mi to robí v pohode ale všzp mi vyhadzuje, že chyba a keď tlačím potom výkaz tak mi tlačí naa dve strany prvá strana podanie druhá poistenci ako to dostať na jednu stranu? dík
a_je_to
19.09.13,09:36
Ako odoslať dávkou, to nemám odskúšané. Ručné nahadzovanie cez tlačítko prepísať ide veľmi rýchlo - iba v dvoch pozíciách vložím každému poistencovi sumu hrubého príjmu cez ctrl+v a pridám. Ale tlač na jednu stranu mi urobí, /mám teraz 5 poistencov/ ak dám vytlačiť cez Súbor - File ale ešte pred odoslaním. Ak dám až po odoslaní, tak tlačí na dve strany aj mne, hoci by bol aj jeden poistenec. Pritom na stránke bezočivo tvrdia, že tlač je usporiadaná tak, aby to tlačilo na jednu stranu.
Chudíková Katarína
19.09.13,09:43
aj mne to tlačí na dve strany-neriešim
a_je_to
19.09.13,09:57
No veď aj ja ... lebo po odoslaní je to aj akási potvrdenka. Ale do tlačiarne vložím iba jeden papier a po vytlačení prvej strany ho otočím a dotlačím druhú. Lakomosť mi nedovolí na takú márnosť míňať dva kancelárske papiere a toner míňa aj tak rovnako.
yvica
19.09.13,10:05
ale predtým mi to tlačilo na jednu stranu teraz tiež na dve, tak neviem, či treba niečo nastaviť.......