Pohar
18.09.13,20:09
dobrý deň
dnes mi prišiel šek - na výplatu od VSZP a to vo výške 107 eur.
volala som tam že to je za 2 štvrťroky. pretože od oktobra minulého roka mám priznaný ID 55%. Za posledný štvrtrok minulého roka mi nič nepriznali - ževraj som nesplnila nejakúnormu ( výšku niečoho)...Poradíte mi bližšie o čo ide? čo som teraz splnila? akože mám nejaké lieky ktoré presahujú nejakú čiastku?
Vďaka moc za vysvetlenie.
buchač
18.09.13,18:37
Píšeš ..." na výplatu " ...
Nie na ..." zaplatenie " ...

Lieky sa predsa doplácajú v lekárni priamo pri predložení receptu a prevzatí liekov ...alebo sa snáď niečo zmenilo ????????

Nejde náhodou o výplatu , kde si dostala lacnejšie lieky ( generiká ) a preto sa ten rozdiel vyplatí Tebe ......????

ČÍTAJ :

Nárok na preplatenie časti výdavkov na lieky majú dve skupiny pacientov. Držiteľom preukazu fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím a poberateľom invalidného dôchodku zdravotná poisťovňa vráti doplatok po dosiahnutí limitu 30 eur za štvrťrok. Vyšší limit platí pre starobných dôchodcov. Tým vráti zdravotná poisťovňa peniaze za lieky po dosiahnutí hranice 45 eur za kalendárny štvrťrok.
http://www.cas.sk/clanok/195466/dochodcovia-skvela-sprava-pri-plateni-za-lieky-vas-ochrani-limit.html
Pohar
18.09.13,18:59
nie!!!!!!
buchač
08.12.13,13:12
Zatelefonujem alebo sa pôjdem miesto Teba opýtať ???

ALE inak ????
Že rýpem ......???
No a čo ....
Pohar
08.12.13,14:05
:)