Kvietok76
18.09.13,22:21
Firma, od ktorej som si jeden krat objednala tovar mi nasledne zaslala dalsi krat tovar, ktory som si neobjednala. Neprevzala som ho a aj napriek tomu mi prisla upomienka za neuhradenie faktury. Ako sa mozem branit ? Mam u seba doporuceny listok o neprevzati zasielky.
avalik
18.09.13,20:29
pozri sa na zmluvu k tomu prvemu tovaru, ci si sa nezaviazala na pravidelny odber dalsich zasielok

aky je to "doporuceny listok o neprevzati zasielky"?
Kvietok76
18.09.13,20:34
Musim pozriet ci mam (povazovala som to za jednorazovu zalezitost, tak neviem, ci som si to odkladala), ale telefonicky som odmietla dalsie zasielky. Doporuceny listok, cize ked ho mam, nemohla som prevziat tovar. Pracovnicka na poste mi odmietla napisat na listok, ze som zasielku neprevzala s tym, ze ak mam listok, nemohla som prevziat zasielku.
arizona
18.09.13,20:37
A za tu prvu zasielku si zaplatila? Lebo oni vacsinou poslu sek,ktory treba vyplatit...vela ludi si to neuvedomi
arizona
18.09.13,20:39
To ze mas listok je nedostatocny dokaz. Viackrat sa mi stalo, ze mi posta vydala zasielku aj bez listka /vypisali mi novy/, takze povodny mi zostal
Kvietok76
18.09.13,20:44
Ano, za prvu zasielku, ktoru som si realne objednala som aj zaplatila.
Kvietok76
18.09.13,20:45
Pracovnicka posty mi odmietla napisat na listok "neprevzate". A kedze som sa nikde nepodpisala, ze som zasielku prevzala, tzn. nie je prevzata.
Katy a R
18.09.13,20:48
zavolaj tam - vysvetlíš, že si nič neprevzala a nemáš záujem o tovar:)
avalik
18.09.13,20:53
nie je to doporuceny listok ... je to len oznamenie o ulozeni zasielky
arizona
18.09.13,21:05
tak im napis doporuceny list s vysvetlenim. Oni sa tiez nemozu obohacovat,ak si ziaden tovar neprevzala...
veronikasad
18.09.13,21:18
aký tovar ?
Andy Kralik
19.09.13,03:42
.. a aj tak si treba poriadne precitat zmluvu ktoru si podpisala, alebo podmienky ktore maju uvedene na webe. Je pravdepodobne ze si sa zaviazala odoberat tovar a platit ho pravidelne. Male pismenka su svina.. V zmluve musia byt uvedene aj podmienky odstupenia od takejto zmluvy.

To ze si im zavolala nestaci. Minimalne im posli doporuceny list.