Joshuagrey
19.09.13,10:50
Ahojte. Mam jeden dotaz. Minuly vikend (14. a 15. septembra) som zacal s tahanim vnutornych omietok v novostavbe. Chcel som to odlozit az na jar, ale kamarat ma nahovoril nech to spravime teraz a v zime ze budeme moct ukladat vatu do stropu a robit strop. Problem je v tom, ze mne sa tie omietky zdaju strasne vlhke a bojim sa, ze poriadne nevyschnu. Robi sa zatial len poschodie, ale prace tam vidim este tak na dva-tri vikendy, takze posledna omietka sa dokonci mozno az na zaciatku oktobra. Ako som uz spominal, strop nie je zatepleny a v stavbe sa este ani nekuri. Inak je to kompletne uzavrete. Rozvody uz sice mam, ale nemam este zapojenu kotolnu. Chcem sa teda spytat, co si myslite, mam pokracovat, stihne mi to vyschnut, ci sa na to vykaslem, ze ak to ma odpadnut, nech nemam velku skodu? Jedna sa o vapenno cementove omietky.
Peggynka
19.09.13,09:37
alltracboy
19.09.13,12:56
mne robili omietky v januari. Pokial to stihnes dokial nebude vonku -5 tak nemoze byt problem. Pokial to dokoncis do mesiaca tak to bude na zimu aj ciastocne preschnute. Neviem odkial si, ale vacsinou v uzavretej stavbe nemrzne.