bepo
17.03.06,12:44
Dnes ma len tak napadlo že je škoda ak chodíme stále do toho istého podniku a podľa vzoru Trend top reštaurácie by sme mohli urobiť Porada top reštaurácie.:D Nie každému vyhovuje cestovať na druhý koniec mesta a pod.Ako na to- každý by navrhol jednu reštauráciu ktorú má obľúbenú alebo je nejako inak zaujímavá a stojí za návštevu a tam by sme urobili stretko.Mohlo by sa ísť podľa abecedy alebo nejaký iný systém,to už je jedno.Prikladám aj anketu.
sway
17.03.06,12:01
Dnes ma len tak napadlo že je škoda ak chodíme stále do toho istého podniku a podľa vzoru Trend top reštaurácie by sme mohli urobiť Porada top reštaurácie.:D Nie každému vyhovuje cestovať na druhý koniec mesta a pod.Ako na to- každý by navrhol jednu reštauráciu ktorú má obľúbenú alebo je nejako inak zaujímavá a stojí za návštevu a tam by sme urobili stretko.Mohlo by sa ísť podľa abecedy alebo nejaký iný systém,to už je jedno.Prikladám aj anketu.

možno by v ankete malo byť aj " je mi to jedno" - lebo mne je , ak sa utrhnem som rada nech je to kdekoľvek....:p :)
babenko1
18.03.06,17:58
Tak ako píše sway.. aj mne je to jedno, hlavne, že sa stretneme :)
Jozef Mihál
18.03.06,18:20
Peter, na anketovú otázku jednoducho nemám žiaden názor, hlavne že sa nám podarí aspoň raz do mesiaca stretnúť. Čiže zdržiavam sa hlasovania.
bepo
18.03.06,18:37
Nemalo by to byť jedno lebo väčšinou sa schádzame v novom meste čo nie každému vyhovuje a nie je na škodu spoznať aj obľúbené podniky iných. Stretnutie 1 krát za mesiac bolo doteraz úplné minimum takže by som to nevidel čierne :rolleyes:
Jozef Mihál
19.03.06,10:16
Doplním svoj príspevok - prikláňam sa k názoru striedať podniky.
Ružena
21.03.06,06:42
Podniky môžeme striedať, ale nesmieme zabudnúť na to, že nás býva na stretku cca 10-15 zadočkov, takže - aby sme ich mali kde usadiť - aby boli v blízkosti pri sebe - aby bolo kde zaparkovať auto, pretože cezpolní budú mať trošku problém nájsť niekde parkovisko a potom ešte hľadať reštiku. A neuvažovali ste o tom, robiť stretká posledný piatok v mesiaci, ako to už niekto navrhoval ?
Ružena
27.03.06,06:11
Dohodnime sa, že sa dohodneme na dohodnutom stretku 31.3.2006 ako ďalej...images/smilies/eek.gif