novakovk
20.09.13,09:01
Dobry den, chcem vas poprosit o radu. Chcela by som vytvorit formular na sluzobky. Malo by to byt tou formou, aby som si pri formulari mohla vybrat z roletky napr. datum, miesto a cas a v pozadi by som to mala nadstavene. A tiez by bola v pozadi tabulka s dietami a vreckovym, podla ktorej by podla hodin dalo do formulara spravnu hodnotu vreckoveho. Neviem ako na to. Cez kontingencne tabulky to asi nepojde. Mozno cez makra.
Dufam, ze som sa nevyjadrila ako tatar Dakujem
anto
20.09.13,08:09
program Formedik od pána Korytára, stiahnite si demo a odskúšajte, my top používame a funguje nám dobre. www.rksoft.skj
AB-IMPEX
20.09.13,08:15
A má to byť v Excel? Pretože potom je to jednoduché.
Charon
22.09.13,15:35
Odporúčam excel, ako radí AB-IMPEX. Nepotrebuješ ako kontigenčné tabuľky (tie slúžia na niečo iné) a makrá tiež k tomu nepotrebuješ. Iba predstavu, ako by to malo pracovať a ostatné nie je zložité. Iba sa trocha pohráš. Postačujú Ti znalosti mierne pokročilého užívateľa. Dokonca Excel 2010 - má šablonu "Vyučtovanie výdavkov", ktorá by sa dala použiť + menšie úpravy.
novakovk
23.09.13,10:11
hej hej chcela by som to urobit cez excel...ja pozriem excel 2010 a pripadne by som sa este spytala, keby som nevedela nasledne upravy :D velmi pekne dakujem :D
novakovk
23.09.13,18:28
a ako inak v excely by sa to dalo vytvorit, okrem stiahnutia sablony?
marjankaj
23.09.13,18:36
Ak máš nejakého známeho, čo trochu rozumie excelu, tak mu skús vysvetliť, čo presne potrebuješ a on ti to urobí.
avalik
23.09.13,18:44
mozno pomoze k tvorbe formulara aj nieco z tejto temy
http://www.porada.sk/t213813-cestovne-nahrady-pomocky.html
Charon
25.09.13,15:12
Treba iba pochopiť ako excel pracuje. Je to veľmi jednoduchý a zároveň neskutočne komplikovaný nástroj. Popros niekoho, nech Ti ukáže (ak máš na to talent bude Ti stačiť zopár krát niekoľko minút) a za týždeň si spravíš prvý cesťák sama a potom ho budeš iba vylepšovať...