academy24
20.09.13,11:15
Dobry den, chcem sa informovat, necestoval nahodou niekto tento rok cez Travel Service do Monastiru? Ak ano, co podavali pocas letu - bageta, dzus? Informujem sa, aby som sa vedela pripravit, co vziat dietatu do lietadla. Vdaka.
avalik
20.09.13,09:23
informuj sa v cestovke, co maju zazmluvnene s dopravcom

Všechny naše lety jsou nekuřácké. Během letu Vám nabídneme občerstvení, jehož skladba záleží na délce letu. Zvláštní jídla (dietní, vegetariánská, košer) jsou podávána pouze tehdy, jsou-li objednána předem u cestovní kanceláře.

http://www.travelservice.aero/charterove-lety-zakladni-informace/

Pri letoch od 1 do 3 hod. sa podáva zväčša studené jedlo, pečivo s maslom, prípadne džemom, eventuálne kúsok syra. Na pitie sa zdarma podáva nealko ako kola, džús alebo minerálka. Káva a čaj sú tiež zdarma. O niečo lepšie je to pri letoch nad 4 hod. Sú to lety do USA, Južnej Ameriky, Ázie a Austrálie. Tu býva viac chodov a obvykle sa podáva minimálne jedno jedlo teplé. Tu už naozaj môžeme naraziť na spomínané soté s ryžou. Vo veľkých spoločnostiach sa podávajú počas letu zdarma už i alkoholické nápoje.

http://blog.letenky.sk/lubos/lietanie-letecke-spolocnosti/kuracie-sote-vo-vyske-10000-metrov-sen-alebo-skutocnost/
arizona
20.09.13,09:53
Malemu dietatu treba vzdy z domu zobrat na cestu,netreba sa spoliehat na cestovky, ci aerolinky.Dzus si kupis na letisku.
topper1
20.09.13,09:58
v juni 2013 podavali bagetu, vodu/colu/džus, kavu a keks
academy24
20.09.13,10:03
Ďakujem veľmi pekne, predpokladala som to, nakoľko minulý rok do Burgasu bola tiež bageta, krabičkový džús a keks tuším. Vďaka.
Lubaba
20.09.13,17:45
Travel service podáva v lietadle bagetu šunkovú, keks poľský a na pitie pepsi colu, alebo jablkový alebo pomarančový džús, minerálku, potom ponúka kávu alebo čaj ale to už nie je pre dieťa, a ešte dostaneš aj dennú tlač..
Mila123
20.09.13,17:54
záleží aj od času kedy letíš......či podávajú raňajky, obed, či večeru.......
Lubaba
20.09.13,18:37
máš skúsenosť, že sa niečo podáva iné na raňajky,obed, večeru?
ja nie, je to rovnaké, pridávam skúsenosť tri roky dozadu
Barticek
21.09.13,08:43
Ja som letel do Monastiru z Travelom minuly rok v juni a mali sme normálne teple jedlo maso, zemiaky, kroasant, kavu a napoj. Isli sme o 23.55 za BA
Mila123
21.09.13,13:44
mám skúsenosť, je pravda v Tunisku som bola iba raz a nepamätám sa čo sme dostávali............ale Austrian Aerlines (Tel Aviv) sme dostávali stravu podľa času letu, dokonca sa dala objednať kóšer strava, či celiaci nemali problém.....a kojenci či batoľatá? informuj sa priamo u prepravcu,,,,,,,,
avalik
21.09.13,15:27
doplnila som odpoved
pivko
22.09.13,11:54
Travel servis tento rok podáva kiflik so šunkou a syrom/ 4 nasobná skúsenosť/, Polský keks , voda , kola , jablkový a pomarančový sajrajt . Katastrofa , natlacene sedadla ze sedis ako v kazajke. Úroveň tejto spoločnosti - 100 bodov.