dleso
20.09.13,14:23
Reklamoval som oblek a nohavice kupene pred pol rokom. Predajna mi ho vsak nechcela vziat nakolko mi bolo povedane ze na obleku nie su visacky. Teda informacie o tovare, materialu ako sa ma prat atd atd atd. Visacku som odstrihol ja nakolko mi to pri noseni vadi. Reklamoval som samotne nohavice, ktore boli v rozkroku vydrete. Sako bolo v poriadku. Po pol roku sa to u obleku za 300 EUR stat nemoze (podla mna).
Tweety
20.09.13,12:24
Ozaj vysačku? Dôvod, že nie je visačka, neznamená, že nemôžeš oblek reklamovať.
meha
20.09.13,12:25
Aký bol dôvod reklamácie?
dleso
20.09.13,12:29
Ano. Chyba visacka na nohaviciach a tak mi ho nechce vziat na reklamaciu. Chcem vediet kde je pravda.
Tweety
20.09.13,12:30
ideš reklamovať nohavice, nie visačku
dleso
20.09.13,12:31
Mal som ich v rozkroku vysuchane co je podla mna po pol roku nemozne
dleso
20.09.13,12:34
Ved viem. Mam volat majitelovi predajne a preto hladam kde je pravda
arizona
20.09.13,13:32
Nie! Chybajuca visacka nie je dovod na odmietnutie reklamacie.

Ak ti odmietnu prevziat reklamaciu, ziadaj si to pisomne zdovodnit a obrat sa na SOI.
dleso
20.09.13,18:04
Nazory su rozne ... Pisal som uz aj na SOIku tak pockam na ich reakciu
avalik
20.09.13,18:30
§ 18
(4) Ak spotrebiteľ uplatní reklamáciu, predávajúci alebo ním poverený zamestnanec alebo určená osoba je povinný poučiť spotrebiteľa o jeho právach podľa všeobecného predpisu;22) na základe rozhodnutia spotrebiteľa, ktoré z týchto práv spotrebiteľ uplatňuje, je povinný určiť spôsob vybavenia reklamácie podľa § 2 písm. m) ihneď, v zložitých prípadoch najneskôr do 3 pracovných dní odo dňa uplatnenia reklamácie, v odôvodnených prípadoch, najmä ak sa vyžaduje zložité technické zhodnotenie stavu výrobku alebo služby, najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Po určení spôsobu vybavenia reklamácie sa reklamácia vybaví ihneď, v odôvodnených prípadoch možno reklamáciu vybaviť aj neskôr; vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Po uplynutí lehoty na vybavenie reklamácie má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu výrobku za nový výrobok.

(5) Predávajúci je povinný na požiadanie orgánu dozoru preukázať kópiu potvrdenia o prijatí reklamácie, dôvody, pre ktoré nie je možné rozhodnúť o spôsobe vybavenia reklamácie ihneď a pre ktoré nie je reklamáciu možné vybaviť ihneď po určení spôsobu vybavenia reklamácie, zaslanie alebo výsledky odborného posúdenia a kópiu dokladu o vybavení reklamácie.

(6) Ak spotrebiteľ reklamáciu výrobku uplatnil počas prvých 12 mesiacov od kúpy, môže predávajúci vybaviť reklamáciu zamietnutím len na základe odborného posúdenia; bez ohľadu na výsledok odborného posúdenia nemožno od spotrebiteľa vyžadovať úhradu nákladov na odborné posúdenie ani iné náklady súvisiace s odborným posúdením.
Peggynka
29.09.13,09:34
Nikde by som nevolala,na predajmi musí byť človek poverený vybavovaním reklamácií.Tak ako nepotrebuješ visačku,nepotrebuješ ani krabicu napr.od TV.Dôležitý je len blok o kúpe.Ten si vždy predtým okopírujem a dám im len kópiu.