verads
21.09.13,01:11
Dobrý den, vedel by mi niekto poradit ako mám spravit mriezku v photoshope? alebo ked spravim v vo Wor
de ako previest do Photoshopu , potrebovala by som spravit Rozvrh hodin v PNG . Dakujem
ivka70
21.09.13,03:36
Neviem ako na mriezku vo photoshope, ale ja by som rozvrh hodin robila v Exceli, previest ho potom na obrazok je otazkou par sekund.
verads
21.09.13,07:42
ale ja ho potrebujem v PNG formate aby som mohla s nim pracovat v PFS alebo PS , a vedela by ste mi poradit ako teda v tom exceli ? Dakujem pekne
avalik
21.09.13,07:47
Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
avalik
21.09.13,08:03
vytvor v exceli tabulku a vloz do Photoshopu alebo aj do obycajneho Skicara
verads
21.09.13,08:54
ale ked ja neviem pracovat v exceli , a neviem ci sa da vlozit ten format do photoshopu
avalik
21.09.13,09:04
tak si tu tabulku daj urobit niekomu kto to vie a potom si danu oblast daj skopirovat a vloz na plochu v photoshope .... v skicari som to skusala a funguje to
misoft
21.09.13,09:09
Do PS by sa mal dať vložiť akýkoľvek obrázok. Spracuješ a výsledok sa dá uložiť ako *.png.
PS podporuje import (vkladanie) týchto formátov:
Adobe Photoshop and Photoshop sequence (.psd)
Adobe Premiere title (.prtl)
Animated GIF (.gif)
Bitmap and Bitmap sequence (.bmp, .wbm, .dib, .rle)
Camera raw files (.cr2, .crw, .dng, .nef, .orf, and others)
CompuServe GIF (.gif)
Icon file (.ico) - Windows only
JPEG and JPEG sequence (.jpe, .jpg, .jpeg)
PICT and PICT sequence(.pct, .pic, .pict)
Portable Network Graphics (.png)
Targa and Targa sequence (.tga, .icb, .vda, .vst)
TIFF and TIFF sequence (.tif, .tiff)
http://helpx.adobe.com/photoshop/kb/import-export-file-formats-photoshop.html
verads
21.09.13,09:17
Avalik , ten format nie je podporovany , takže sa neda vlozit ani do skicara ani do Photoskopu, aspon u mna to nefunguje skusala som.
avalik
21.09.13,09:26
nevkladas cely subor ale ides cez kopirovat oblast v exceli a vlkadas na plochu v otvorenom subore
avalik
21.09.13,09:31
doplnila som vytvorene v skicari
verads
21.09.13,12:46
Dakujem pekne všetkým .
Filip Glasa
21.09.13,12:55
urob si print screen tabulky vo worde alebo v exceli a ten print screen (obrazok) otvor vo photoshope