sensysone
22.09.13,17:23
ahojte prosim vas o pomoc,
Pred nedavnom mi zacal blbnut PC .. Ako? asi takto : v pohode surfujem na internete alebo hram nejaku hru ked sa mi PC zrazu vypne.. ale vypni sa nejako cudne pretoze PC bedna svieti stale akokeby bola zapnuta ale monitor je ako keby bol PC vypnuty ...ale v monitore chyba urcite nieje tak nvm co to moze byt budem rad za kazdu radu PC mam asi 3-4roky
PC zostava : Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2833 MHz
Základná doska: Asus STRIKER II FORMULA
Grafická karta: NVIDIA GeForce 9800 GTX+
Pevný disk: SAMSUNG 500 GB + ST316082 160GB
RAM: 2 x 2048 DDR2-SDRAM
Charon
22.09.13,15:28
Prosím doplniť: Prestane Ti bežať monitor (ak je OK, tak chyba môže byť v konektoroch, grafickej karte, ovládači - dôjde k konfliktu...), alebo dôjde k pádu PC - napr. zamrznutie systému a podobne? Lebo v otázke si odporuješ. Vieš zistiť, napr. cez Event Viewer, či došlo k pádu systému? Ako sa správa PC po reštarte?
misoft
22.09.13,15:46
V prvom rade - nech sa pozrie, či nemá zaprasený stroj a hlavne grafiku - prehreje sa a vypne grafika. Potom po vyčistení nech vykoná kontrolu (GPU-Z, RefreshForce 1.1, Coolbits - pre nVidiu, GeForce Tweak, aTuner).
sensysone
23.09.13,13:12
po restarte bezi normalne no niekedy ked ho dam retsrtovat tak zacne pipat a nerestartuje sa tak pockam nejakych 5min aretsarrtujem ho potom a ide v pohode
Branislav Križan
08.10.13,16:46
no moze to by samozrejme na 80% v tej grafike v ovladacoch by som nehladal problem ale skôr v prehrievani