player85
22.09.13,18:54
Ahojte,potrebovala by som poradit,ako zacat podnikat,akurat zhanam priestory obchodne plus serioznych dodavatelov.chcem si otvorit obchodik s oblecenim,potrebujem poradit s cim zacat,na co nezabudnut,co je dolezite a ci mam narok na nejaky prispevok od statu alebo ako by som ho mohla ziskat,popripade budem moc rada ak mi niekto kto vie o dodavateloch napr.z madarska oblecenie sklady aby ma kontaktoval do spravy.dakujem moc za kazdu radu ;)
arizona
22.09.13,16:55
player85, si stara, skusena Poradacka. Urcite si vacsinu odpovedi najdes na Porade cez vyhladavac, vsetko je tu uz popisane...
player85
22.09.13,17:07
Uz som hladala,potrebovala som radu od ludi,ktori tym presli,cim mam zacat,krok po kroku,po tom.ako si otvorym zivnost,isto je s tym spojenych milion vybavovaciek,plus aj s tym prispevkom od statu ako to je? Keby najdem,nepytam sa,potrebujem aktualne radu od niekoho realneho teraz nie co tu sa popisalo pred tromi rokmi,plus aj dodavatelia,budem moc rada ak mi niekto da kontakt na sklady a podobne
avalik
22.09.13,17:54
player85, ak nie si schopna si vyhladat informacie ani tu na porade, tak sa do podnikania nepustaj

o prispevkoch na podnikanie je tu dost tem ... treba sa s tym popasovat a urobit si biznis plan ... podnikanie nie je len o tom, ze ja chcem mat obchodik ... dam otazku na poradu a budem pani podnikatelka

mas dostatocny kapital, o ktory si, pripadne, ochotna prist? pracovala si v obchode? vies ako to tam funguje?
buchač
22.09.13,17:57
Nie som podnikateľ !!!

Ale akby som ním bol , tak určite nedám kontakty na dodávateľ alebo sklady ...
Hlavne vtedy , ak by sa jednalo o nejakúkonkurenciu v okruhu do tých 100 km ....

Vlastné rozumy ,skúsenosti , problémy sú na nezaplatenie ....
player85
22.09.13,18:06
Avalik,takyto komentar si nechaj pre seba,ja som prosila o radu a nie o urazky,ako vidim porada sa zmenila na miesto kde rady hladat nemozem,lebo kazdy ta hned odpinka a znechuti,ak si myslis,ze vdaka tomu,ze by si mi napisal by som ako ty pises bola ,pani podnikatelka,,tak sa mylis a viem to aj ja,ja som potrebovala radu niekoho kto by mi bol ochotny pomoct a nie ma hned znechutit a pourazat.
player85
22.09.13,18:09
Buchac, ty niesi a ako pises aj keby si bol nepomozes,tak prosim nekomentuj,chcela som radu nie to co uz davno viem,anooo si predstav bez teba by som vobec nevedela,keby tu nenapises,ze skusenosti su na nezaplatenie
lujza.j
22.09.13,18:12
zas nebuď taká precitlivelá....napísala len pravdu!!!...ľudom sa nechce hľadať- čítať....ale pekne po-lopate....nech niekto napíše....
avalik
22.09.13,18:23
ked si to vzala ako urazku, je to tvoj problem, kludne zacni ... o chvilu tu zacnes klast otazky ohladne udelenych pokut a exekutora
arizona
22.09.13,18:55
player85 ty si od juna vazne nenasla ziadne rady? http://www.porada.sk/t219585-otvorenie-obchodu-s-oblecenim.html#post2375663
kopretinka
22.09.13,19:02
ak si myslíš,že ti niekto dá fakt dobrý overený kontakt na dodávateľa,tak si naivná ako Vianoce.
tictac7
22.09.13,19:06
Porada sa nezmenila ... otázka na Teba (player85) - koľko rád si tu poskytla Ty alebo Tvoj priateľ? Dala som si tú námahu - okrem toho, že jeden nick používate dvaja som zistila len to, že sa stále len niečo pýtaš a ak Ti nie je odpovedané tak, ako si želáš, tak sa len urážaš