Wieri
24.09.13,17:57
Mam v jednom zosite na viac harkoch tabulky. jednotlive harky nie su prepojene. Robila som upravy v troch harkoch (mam ich tam viac), t.j. v nejakej bunke som k cislu pripocitala alebo odpocitala a upravovanu bunku som si zvyraznila. Vedla hlavnej tabulky som si robila pomocne vypocty. Potom z tych troch harkov kde som robila upravy som chcela samostatny subor tak som skopirovala do noveho suboru. A vtedy zacali problemy. Som sa potrebovala vratit k povodnemu suboru nakolko som tam mala chybu v jednom harku. Tam som urobila dalsie upravy a potom mi tie moje pomocne vypocty samo od seba skopirovalo do dalsich dvoch harkov a tiez napr. som robila upravu v bunke H29 tak isto mi to skopirovalo do dalsich dvoch harov aj s vyraznenou bunkou. A vypisuje mi nieco s Mac1 nazvom a nieco s ulozenim ze potom budem musiet aktualizovat nazvy a este nieco s VBA alebo nieco take pise. Takze moja otazka a prosba je co sa mi to robi?! Su to pracovne veci a nemozem sa teraz na to spolahnut ked mi to robi samo upravy. Dakujem.
ivka70
24.09.13,16:22
Samo ti to nerobi upravy, zjavne je tam naprogramovane nejake makro, ktore sa spusta pri nejakych upravach.
Wieri
24.09.13,16:34
viem ze to nebude nejaky skriatok :-) ale s tymi makrami robit neviem
Wieri
24.09.13,16:35
ako to vypnem alebo co mam prestavit
ivka70
24.09.13,17:43
Inak, vdaka za neuzitocne ...v com bola ta moja odpoved taka nanic?
Ak napises, ze ti pise nieco s Mac1, tak asi nevies nic o makrach.
Nastuduj si nasjkor Excel pre pokrocilych, lebo zjavne netusis, co robis ...