miska31
25.09.13,09:41
Prosím Vás pekne o radu. V bare máme aj rýchle občerstvenie a zamestnaného kuchára. Od tohto mesiaca sme začali aj variť. Kedže na to nemáme oprávnenie, tak sme ustanovili ako zodpovedného zástupcu tohto nášho kuchára (všetko splna). Chcem sa opýtať, treba mu upraviť zmluvu, nakoľko od kedy je zodpovedným zástupcom rozšírili sa mu úlohy a aj zvýšila mzda. Poradíte ako mu upraviť zmluvu? Hlavne ako upraviť to že sa stal zodpovedným zástupcom a aké konkrétne úlohy a povinnosti mu z toho vyplývajú. Dakujem.
naty-ka
25.09.13,08:29
ja by som spravila dodatok k pracovnej zmluve s tým, že tam doplním to o zodpovednosti čo to obnáša a že sa mu zvýšilo mzdové ohodnotenie...ale ak mate v kolektívnej zmluve uvedené čo obnasa zodpovednosť tak by som to do dodatku nedala len by som sa odvolala na kolektvinu zmluvu
miska31
25.09.13,08:57
OK spravíme dodatok ku zmluve - dohodu o zmene pracovných podmienok. Ale viete mi konkrétne povedať tie povinnosti, ktoré zodpovedný zástupca má? Za čo je zodpovedný? V zmluve má len výkon činnosti kuchár - náplň je príprava jedál podľa jedálneho lístka. Ďakujem moc za pomoc.