sykynko
25.09.13,12:24
Chcel by som prosim poradit. V juli som tri tyzdne pracoval na dohodu o vykonani prace nepravidelny prijem. Vyplatu bola pisana na 3500 euro v hrubom. Odvody zamestnanca pri tomto type dohody tvoria 11 %. Zamestnavatel ma vyplatil v cistom, takze aj za mna odviedol vsetky prisluchajuce odvody a dal mi vyplatnu pasku. Nerozumiem jednej veci na tej paske, co sa tyka odvodov.
Napr. zdravotne poistenie tvori z toho 4 %, cize to je 140 euro (z tych 3500), to bolo v poriadku.
Lenze ostatne odvody napr. starobne, invalidne pois. (spolu 7%) boli vyratane nie zo zakladu 3500 euro ale z 2788,94 euro (co je az 711,06 euro dole - 20,31%)

A prave tomuto nerozumiem ako prisli na toto cislo. Samozrejme mne to vyhovuje pretoze som platil mensie odvody ale chcem tomu porozumiet kde zobrali to cislo. viete mi prosim niekto poradit ?

Nema to nieco spolocne s tym, ze napr. pri vyssich mzdach dajme tomu nad 2500 euro sa zaklad od coho sa odratavaju odvody vypocita podla nejakeho vzorca alebo co ?
predtym som bol evidovany na urade prace, takze platili za mna zdravot. poistenie. Nema to nieco spolocne so zdravotkou, ze tych zvysnych 10 dni co som nepracoval v juli si budem musiet doplatit ako samoplatca ? toto asi nie, len uz fakt neviem ako mohli na to cislo prist.

vopred dakujem za radu.
tictac7
25.09.13,10:37
pri odvodoch do SP je dôležité, za koľko kaleńdárnych dní sa odvody "robia". Maximálny vymeriavací základ na mesiac je 3930. v júli bolo 31 kalendárnch dní, teda maximálny vymeriavací základ, z ktorého sa počítajú odvody je počet dní, koľko trvala dohoda x 126,7742. Pri zdravotnom poistení je to jedno. Neprepočítava sa na dni. Ak by dohoda trvala len jeden deň a Tvoj príjem z nej by bol 3500 eur, zdravotné poistenie bysa odviedlo z celých 3500, avšak odvody do SP len zo sumy 126,7742
veronikasad
25.09.13,10:39
Kedy bol začiatok výkonu práce na dohodu ? (dátum)