Mikka33
25.09.13,12:30
Dobry den,
Mám na vas otazocky ohlade metro karty.
Uz som sa tu nieco docital a docital som sa aj to ze metro kartu vydaju zakladnu podnikatelovi a este dvě karty zostavaju ktore moze niekomu dat.
Teda sa chcem spytat ak moj pribuzny ma zivnost ci by bolo mozne aby aj mne vidali kartu kedze nie som zivnostnik. A dalsia je ta keby sa to podarilo tak ten clovek ktory predlozil zivn. List bude za mna nieco platit niake DPH alebo nieco. A naco tam je potrebne ICO. Prosim keby mi to niekto vysvetlil pretoze metro kartu potrrebujem na urcity tovar(ktory si objednavam cez net drahsie) aj na akcie samozrejme

Dakujem kazdemu kto odpovie :)
marjankaj
25.09.13,10:34
Vybav si živnostenské oprávnenie.
Ak nebudeš mať žiadne príjmy, tak nebudeš podávať daňové priznanie ani platiť dane a odvody. Dostaneš IČO a potom aj kartičku do Metra, prípadne iných obchodov.
pavol54
25.09.13,11:09
čo tam chceš kupovať? NAPR v COOP čokoláda 0,65 a tá istá v Metro 0,75+ dph a ešte cesta tam a späť tam robia zľavy pre veľkých
Mikka33
25.09.13,11:47
Tak tu nejde o cokolu ktorej by som aj tak musel zobrat karton. Najviac mi ide o kvalitne vino, kavu caje a celkovo su tam produkty ktore len tam je zohnat. Vyberom tovaru su jednoducho spicka. A samozrejme letakove akcie su dobre a mám to tod za rohom.