janedoe
25.09.13,23:35
Dobry den,

mala som planovanu operaciu, po ktorej som mala zostat na PN-ke minimalne tyzden. Tuto skutocnost som oznamila minimalne tyzden dopredu sekretarke mojho nadriadeneho, ktoreho som nevedela zohnat, personalistke i tajomnicke. Je pravda, ze som si myslela, ze je to postacujuce, pretoze sekretarka nasledne nadriadeneho upovedomila. Rovnako si uvedomujem, ze v dnesnej technickej dobe som mohla poslat aspon mail, ale jednoducho som na to zabudla a naozaj som si myslela, ze informovat sekretarku, tajomnicku a personalistku staci.

Po zaciatku PN-ky manzel do 3 dni odniesol PN-ku sekretarke, ta ju dala podpisat nadriadenemu a odovzdala personalistke.

Chcem sa opytat, ci som v mojom postupe pochybila a mala som poslat mail aj nadriadenemu, pretoze ten na mna momentalne utoci, ze som nedodrzala legislativu. A mozem mat kvoli neposlaniu emailu v zamestatnani problemy?

Dakujem.
Dav
26.09.13,05:29
Ani dovolenku Ti neschvaľuje sekretárka, preto si mala informovať o plánovanej PN nadriadeného. § 144, odst. 1 Zákonníka práce : Ak je prekážka v práci zamestnancovi vopred známa, je povinný včas požiadať zamestnávateľa o poskytnutie pracovného voľna. Inak je zamestnanec povinný upovedomiť zamestnávateľa o prekážke v práci a o jej predpokladanom trvaní bez zbytočného odkladu.
ivka70
26.09.13,05:48
To skutocne zavisi od zvyklosti a internych predpisov u vas v praci.
Ale ten mail si napisat mohla ....
ivka70
26.09.13,06:49
Bolo by fajn uviest zdroj .....
janedoe
26.09.13,13:55
no ved to...ze aj dovolenku davam sekretarke a ona vsetko vybavi. Nikdy som nic nadriadenemu nehlasila, vzdy som vsetko riesila cez sekretarku a ona to posunula vyssie. Doteraz to stacilo.
janedoe
26.09.13,13:57
no ved to :-) Trosku som si zle vylozila pojem zamestnavatel. Myslela som si, ze ked informujem instituciu, kde som zamestnana, tak je to postacujuce.
Katy a R
26.09.13,14:05
Nuž - šéf by mal v prvom rade vedieť, kde si (veď musí organizovať chod pracoviska) . Podľa mňa to akceptovať musí .. ale určite ti minimálne uňho pribudol "čierny bod" :mee: ... však máte nejaký pracovný poriadok - treba dodržiavať - možno tam nájdeš prípadné sankcie ??
marjankaj
26.09.13,14:20
To je čo? Vraj plánovaná PN.:eek:
Tweety
26.09.13,14:21
Veď píše, že mala operáciu, tak už dopredu vedela, že bude PN. Takže ju mala v pláne.
marjankaj
26.09.13,14:30
PNka je PNka. Ak by išlo o úraz a následnú PNku, tak by to nahlasovať nemusela?
A zamestnávateľ nemusí byť jej priamy nadriadený.
Katy a R
26.09.13,14:35
treba vychádzť zo zadania ! .. nešlo o úraz !
marjankaj
26.09.13,14:37
To akože naplánovanú operáciu musí schvaľovať zamestnávateľ?
marjankaj
26.09.13,14:40
O PNku sa nežiada. PNku určuje ošetrujúci lekár. A zamestnávateľ do toho nemá čo kafrať. A oznámila to sekretárke nadriadeného. Povinnosť si splnila.
Alebo to mala nahlásiť riaditeľovi firmy?
Katy a R
26.09.13,14:48
fakt neviem, čo je v poslednej dobe s tebou?? .. písal tu snáď niekto, že o PNku má žiadať zamestnávateľa?? Každý zamestnanec má dopredu oznámiť dôvod svojej neprítomnosti v práci -keď o ňom vie(vôbec sa nemusí jednať ani o PNku). Na to sme ju upozornili To je všetko!
Platí ZP a interné predpisy.
marjankaj
26.09.13,14:53
Veď píše, že to oznámila týždeň dopredu sekretárke.
Mala snáď poslať oznámenie doporučene zamestnávateľovi(firme)? Alebo vycestovať za nadriadeným na dovolenku alebo služobku? Vraj ho nemohla zohnať.
marjankaj
26.09.13,14:54
Podľa mňa nepochybila. Ale je známe, že šéf má vždy pravdu.
terezamaria
26.09.13,14:57
Jednoznačne treba informovať nadriadeného ako prvého a potom odovzdať PN-ku na personálne a mzdové oddelenie, prípadne tiež nadriadenému....to je už otázka pracovného poriadku, ako kde to majú zaužívané. Niekde podklady k výplate včetne PN-iek odovzdáva vedúci za celý pracovný úsek na mzdové oddelenie.
marjankaj
26.09.13,15:00
A reagoval som na príspevok DAV. Vraj mala POŽIADAŤ o poskytnutie pracovného voľna. Toť vsjo.
Dav
26.09.13,17:04
Napísala som, že mala INFORMOVAŤ nadriadeného, nie požiadať o súhlas s PN. Priložila som citáciu Zákonníka práce . Nehovorí sa tam o 3 dňoch, ale BEZODKLADNE, čo tiež dáva zamestnávateľovi dôvod na nespokojnosť. Nevieme, čo hovorí firemný pracovný poriadok, aké je to pracovisko, ani aká je pracovná pozícia zadávateľky. Ak bolo treba zabezpečiť zastupovanie, tak zamestnávateľ mohol byť zaskočený, že nebol oboznámený a nemohol reagovať tak, aby zabezpečil chod firmy, napríklad. No a bod 1. zamestnávateľ má vždy pravdu. Už to, že zadávateľka dala takúto otázku, svedčí o tom, že niečo úplne v poriadku nie je.
evulaeva
26.09.13,17:10
Ja som od minulého štvrtka na PN..Prišla som do práce,rovno za vedúcim,ten ma poslal za majistrom a ten ma nakoniec poslal na mzdové,takže u nás to funguje tak,nahlásiť vedúcemu a PN zaniesť na mzdové:-)
marjankaj
26.09.13,17:45
Ako som napísal Dav.
Považujem za absurdné žiadať o poskytnutie pracovného voľna z dôvodu PN, ako je to uvedené v §144 zákonníka práce.
kopretinka
26.09.13,18:53
ale veď to oznámila týždeň dopredu sekretárke,ktorá to povedala nadriadenému....
Stefan2005
26.09.13,19:36
... toto tvrdenie vyplýva z akého paragrafového znenia????
Ak napr. zasiela PN nemocnica, to si má zisťovať kto je nadriadený daného pacienta ????
Mila123
26.09.13,19:38
a to ktorá nemocnica zasiela PN? u nás vyplní tlačivo a dá ho hospitalizovanému poistencovi.......
marjankaj
26.09.13,19:41
Štefan:To bude asi v interných smerniciach.
Neviem si predstaviť, ako by to mal realizovať živnostník zamestnávateľ s jedným zamestnancom:D
marjankaj
26.09.13,19:42
Mila123: Aj tomu na ARO?:eek:A ten to bezodkladne doručí zamestnávateľovi?
terezamaria
26.09.13,20:12
Aké tvrdenie? Veď čítaj, píšem že všade je to inak, niekde majú v prac.poriadku nahlásiť a odovzdať len vedúcemu a ten sa postará o ďaľší posun PN-ky na mzdové.....
Mila123
26.09.13,20:16
ten, kt . je na ARO, jemu zabezpečí predsa rodina.......
marjankaj
26.09.13,20:28
A keď nemá rodinu? Alebo je tiež na ARO? Alebo v Amerike?
Dav
26.09.13,20:34
Napríklad operácia. Kolegyňa mala stanovený termín operácie, tak bola "plánovane" na PN
Katy a R
26.09.13,20:35
- tak má kamarátov, alebo kolegov z práce!
.. fakt by tu už toto nemuselo pokračovať ! MIMO TÉMY!
Dav
26.09.13,20:40
Otočím otázku : čo by ste robili, resp. čo robíte ako zamestnávatelia, keď vám nepríde zamestnanec do práce?
marjankaj
26.09.13,20:41
Oli, to je jasné, že to v nemocnici musia naplánovať. Ale operácia sa môže aj odložiť a potom sa samozrejme ruší aj plánovaná PNka.
Skrátka: Zamestnávateľ musí akceptovať PNku a nie ju plánovať. §144 sa skôr vzťahuje na iné prekážky. Na PNku je skôr §141.
Samozrejme zamestnávateľa informovať treba.
Stefan2005
27.09.13,07:39
... zamestnávateľ nie je to isté ako nadriadený! Okrem toho, keby to odovzdal nadriadenému nadriadeného, bolo by to v poriadku? Alebo sa to musí odovzdať len najvyššie postavenému nadriadenému? a čo ak ten nadriadený by zrovna čerpal dovolenku? vtedy zamestnanec nemôže ísť na operáciu???? Zadávateľ otázky po právnej stránky podľa môjho názoru nepochybil; medziľudské vzťahy, resp. ješitnosť niektorých nadriadených neriešim.... mmch.mimo témy bola väčšina odpovedí