AdrianaDk
26.09.13,07:42
Prosím Vás, niekomu sa asi bude zdať táto otázka čudná, no ja som začiatočník tak preto sa pýtam....chcem vedieť či všetky faktúry, ktoré sú na meno, na ičo musia ísť do nákladov, napr. ked som ku faktúre stratila bloček tak si FA nemôžem dať do nákladov...nevadí to ked si takúto FA bez bločka nedám do nákladov, ked je to FA na nákup tovaru a je na meno??? ako to je? dakujem za každú radu
veronikasad
26.09.13,05:44
Ako ti bude sedieť sklad, keď nezaeviduješ príjem tovaru ?
AdrianaDk
26.09.13,05:54
no ved to mi nejde do hlavy, lebo ked si pozeram teraz papiere po bývalej účtovníčke tak su tam niektoré FA kde nie sú bločky a nie sú ani v peň.denníku vedené tak neviem ako to potom sedelo.....prosím ta ja mam bar a vediem JU musím viesť aj sklad? dakujem
Andrej13
26.09.13,16:54
:D radsej si najdi uctovnika.
AdrianaDk
30.09.13,13:32
doteraz som mala účtovníčku a tá mi neviedla sklad tak preto sa pýtam, robila mi len na konci roka inventúru tovaru, tak neviem či to stačí....niekomu sa zdajú moje otázky blbé no ja sa radšej opýtam ako by som mala potom niečo pokaziť...každý raz začínal ...netreba nato zabúdať...
Andrej13
01.10.13,09:53
ok, dobre, ale tak to záleží od toho, ako si sa s účtovníčkou dohodla. Každopádne treba viesť skladovú evidenciu.
kn-alka
01.10.13,10:21
skladovú evidenciu si vedie len pre seba, hoci aj v nejakom zošite, zo zákona musí urobiť inventúru na konci roka
... prípadne skladovú evidenciu alkoholu pre colníkov, a aj tým stačí hoci aj v zošite.