emma.silvankova
26.09.13,15:31
Ahojte, potrebovala by som poradit ako sa mam dostat na svoj fb ucet, ked moja e-mailova adresa je uz deaktivovana a heslo som zabudla. Tento ucet by som zaroven aj chcela zrusit, ale bez prihlasenia je to marne. Resp. mi poradte kontakt na nejaku osobu, ktora sa tomu venuje. Dakujem :)
Emka Roman
26.09.13,13:50
keď sa naň nevieš dostať ty, nedostane sa ani nikto iný
kašli na tento účet
a založ si nový (ak už tam musíš byť)
a každú stránku na nete si zapíš údaje do offisu a odlož medzi "prihlasovanie"
arizona
26.09.13,13:55
A myslis, ze je naozaj potrebne,aby bola tvoja mail. adresa aktivna?

Ja som si kvoli FB zalozila samostatnu mail. adresu, v zivote som ju viac neotvorila, mozno je tiez zrusena.
Napriek tomu sa na FB prihlasim bez problemov.
kopretinka
26.09.13,14:09
ak máš mozillu,tak ona si pamätá heslá........len to treba nájsť
emma.silvankova
26.09.13,14:13
tu ide o to, ze ja vobec nechcem byt na fb, svoj ucet, co som pouzivala, tak som komplet zrusila, no potom som si spomenula na tento,na ktory som sa vyse roka neprihlasila a teraz sa neviem k nemu dopracovat...len som chcela vediet, ci tu nema niekto kontakt na tych ludi z fb na slovensku, ale aj tak dakujem za odozvu
emma.silvankova
26.09.13,14:14
no hej arizona,lenze ja som zabudla heslo, a nemozem si poslat nove heslo na neexistujuci e-mail, tym padom som odstavena
arizona
26.09.13,14:24
a kde si vlastne zabudla heslo? Na fb ?
emma.silvankova
26.09.13,14:38
ano, heslo na fb som zabudla a moj email, cez ktory mam ten ucet je uz deaktivovany, aj keby som si chcela urobit nove heslo, nemam ho kam poslat
Emka Roman
30.09.13,07:09
Ak kedysi odklikla zapamätať :D
Emka Roman
30.09.13,07:13
Otvor si fb
daj kurzor do okienka prihlasovania mena
klikni tam na bielu plošku
keby nič neponúklo, skús do toho okienka postupne po jednom naklikať celú klávesnicu včetne čísel
mail sa hľadá podobne
Ak bol zapamätaný, k písmenu ti ponúkne meno
a k nemu pritiahne heslo