sorcerer
27.09.13,07:00
zdravim,
strucne opisem problem. v ramci firmy ma pred rokmi preradili s mojim suhlasom na inu funkciu, pricom mi bolo slubovane bla, bla, bla. v poslednom case mi uz ale tato praca nevyhovuje a preto zvazujem dve alternativy.
1. preradenie v ramci firmy na rovnaku, alebo obdobnu funkciu ako predtym
2. vypoved

v 1. pripade si nerobim ziadne nejake iluzie, kedze mame da sa povedat plny stav, ale zaujima ma, ci je v sulade so ZP podat ziadost na personalne o preradenie, bez toho, aby o tom vedel moj sucasny nadriadeny, resp. za akych podmienok mozem preradenie ziadat.
v 2. pripade ma zaujima takato vec, ak mi 2 mesacnu vypovednu lehotu, tak som ochotny to riesit okamzitym ukoncenim pracovneho pomeru zo strany zamestnavatela koli hrubemu poruseniu pracovnej discipliny. mam pomerne vela nevycerpanej dovolenky, preto ma zaujima, ci mi firma v tomto pripade preplati celu nevycerpanu dovolenku, alebo mi z nej mozu nejaku cast stiahnut, a ci ma za to moze cakat aj nejaky iny postih.
ivka70
27.09.13,06:28
Ak zavazne poruisenie prac discipliny bude kvoli absencii, tak za kazdy den absencie ti zamestnavatel moze kratit narok dovolenku o 2 dni.
tym padom sa moze stat, ze na preplatenie ti ziadna dovolenka neostane.
sorcerer
27.09.13,06:33
nie, absencia to nebude, zase taky blby nie som ;)
avalik
27.09.13,06:47
3. skoncenie PP dohodou

k 1. v prvom rade musis zistit, ci je vobec volne miesto kam chces preradit ... ak je, ci ta tam chce veduci daneho pracoviska ... ak ano, ci ta tvoj terajsi veduci "pusti" ...ak nie, pokracujes bod 3, ak nie, bod 2

k dovolenke, zamestnavatel urcuje cerpanie dovolenky, ak potrebuje aby si dorobil svoje veci pocas VD tak ti ju asi neda

vsetko je o komunikacii
ivka70
27.09.13,07:19
A ako chces "donutit"zamestnavatela k okamzitemu skonceniu PP?
sorcerer
27.09.13,07:45
nebudem to konkretizovat, elbo to vobec nie v tejto debate podstatne. zalezi od toho ake ma firma interne predpisy a cim su prisnejsie, tym "jednoduchsie" sa to da
sorcerer
27.09.13,07:46
§ 60
(1) Ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na skončení pracovného pomeru, pracovný pomer sa skončí dohodnutým dňom.

ak sa nedohodnu (zo strany zamestnavatela), plati vypovedna doba, v mojom pripade by to bolo dokonca 3 mesiace. teoreticky by to dohodou aj islo, ale dovolenku chcem mat preplatenu, nie vycerpanu, tam by sa to riesilo takto a to mi nevyhovuje
sorcerer
27.09.13,07:58
error
veronikasad
27.09.13,08:08
A nie je to jedno, či budeš mať dovolenku vyčerpanú alebo preplatenú ? Máš dohodnutú prácu u iného zamestnávatela, kde potrebuješ nastúpiť skôr ako ukončíš pracovný pomer ?

Odchádzať z firmy "s nálepkou" zamestnanca, ktorý hrubo porušil pracovnú disciplínu sa ti v budúcnosti môže vypomstiť ...
sorcerer
27.09.13,08:23
v dnesnej dobe sa to az tak tragicky neberie ako kedysi, ked si potencionalny zamestnavatel vyzadoval aj pracovny posudok od predchadzajuceho, tu nejaky zasadny problem nevidim.

podme ale po poradi, nedostalo sa mi zatial odpovede k bodu 1. to je pre mna priorita. ak ma na zaklade mojej ziadosti nepreradia, dam vypoved, lebo zaciatkom buduceho roka mam uz nieco dohodnute. takze chcem odtialto odist co najskor, aby som sa mohol ist hned prihlasit na UPSVaR, a tu sa mi ta preplatena dovolenka velmi hodi.
skor ako mi tu niektori zacnete nejako nadavat do spekulantov, tak, mam odpracovanych 19 rokov v troch zamestnaniach, da sa povedat bez prestavky a zatial som nevyuzil ziadnu dieru v systeme.
avalik
27.09.13,08:34
doplnila som odpoved
sorcerer
27.09.13,08:58
jj, ja k tomu este doplnim, aktualne zhaname cloveka do nasho timu, ale zatial sa nenasiel vhodny uchadzac, cize ked dam vypoved, automaticky pocitam s tym, ze dostanem vypovednu lehotu. k 1. bodu co si napisala, prace je vyse hlavy, moj nadriadeny ma urcite nepusti, preto bola moja otazka polozena, ci je to mozne bez jeho vedomia, ci je moznost ho nejako obist v takomto priapde.
avalik
27.09.13,09:17
vzdy sa to tvoj nadriadeny dozvie ... a podla mna bude lepsie ak o tom bude vediet prvy ... mala som podriadenych a tiez sa "bali" ako zareagujem (priznali sa, ked mali podpisane papiere :) ) ... a nakoniec sme to vyriesili k obojstrannej spokojnosti
sorcerer
27.09.13,10:10
mali sme mesni konflikt nazorov kde som predostrel tuto moznost, nadriadeny to zamietol. beriem to ako ovplyvnene emociami, ale nemyslim, ze by ma pustil