matulienkaa
27.09.13,13:30
na jednej nemenovanej stránke sa dajú vymieňať veci. Ja som menila s jednou pani mala som jej poslať sveter a drogériu a ona mne detskú plastovú kosačku a pudingy v prášku. Opýtala som sa či stačí poslať obyčajne a ona že áno ale ona to musí poslať ako balík lebo je to velké a aby som jej poslala za poštovné bižutériu. Tak som jej pribalila 3 náramky ktoré schválila a poslala som jej adresu. No v ďalšej správe napísala že má drahé poštovné či ešte niečo nemám lebo ona to ide posielať ako balík lebo už tak jednu kosačku posielala avzali ju len ako balík. Tak som jej napísala že teda aj ja to pošlem ako balík a bude vyrovnané. Ja som poslala a od nej nič neprišlo vraj poslala obyčajne ako sme sa dohodli. Všetky správy mám odložené.
buchač
27.09.13,11:39
Aby nebolo považované za komentár , tak odpoveď by znela :

NIE ...

Komentár znie nasledovne :

Každý je strojcom svojho šťastia ....každý platí za svoju hlúposť ....
Ten sveter a plastovú kosačku ešte beriem ....

Ale aby si niekto VYMIEŇAL NA NETE drogériu a potraviny ????
Tak na toto už chce fakt odvahu !!!
..... alebo je fakt zrelý na odbornejšií pohľad určitého odborníka .....
matulienkaa
27.09.13,11:40
vraj 16.9.2013
marjankaj
27.09.13,11:47
Bolo ti to treba? "Odborník" ťa ohodnotil. :rolleyes:
lujza.j
27.09.13,11:50
Buchi ked móže byt vymena manzeliek:D....vidim ze ludia maju cudne hobby:D
arizona
27.09.13,11:56
Prepac, ale naozaj nechapem, preco hladas rady na nete a nie tam, kde sa chyba stala...

Problem by si si mala vyriesit na tej "nemenovanej stranke". Urcite tam mas niekde kontakt na admina. Napis mu a spytaj sa ho, ci nejako preveruje predavajucich /ci vymienajucich/ a co s tym dokaze urobit.

Ak mu na stranke zalezi, tak urcite nechce,aby sa stala rajom podvodnikov a bude sa snazit problem bud vyriesit, alebo spravit nejake zabezpecenia, aby sa to v buducnosti neopakovalo.

..a nabuduce si radsej over, komu co posles. Aj ked ta niekto "takto" podvedie, tak Policia taketo podvody za par eur riesit nebude...
erik555
27.09.13,11:57
ked uz vymienat (ale aj tak nie potraviny, drogerku), tak osobne a nie postou.
buchač
27.09.13,11:57
Či si upravila , alebo nie ???
Vsio rovno ...
Blbosť jak traky ...
Moja ...neužitočné ???
Nerieš , ja si za svojími názormi poväčšinou aj stojím . Zmeniť ma donútia iba festovné argumenty a nie nejaký ten klik sem - klik tam ...

Fico ich urobil 1001 a aj tak je u národa ( toho inteligentného ) za blba ....
Niečo podobné vidim aj v tej otázke ....
kopretinka
27.09.13,11:57
to musí byť fasa stánka :D
buchač
27.09.13,11:58
Takých odborníkov naseriem 15 do tucta za hodinu ...zvyšok dňa je ale potrebné si prdel umývať ....
To vieš , sračky sú sračky ....
buchač
27.09.13,11:59
Lui ....a vieš čo mi chýba na tejto vynovenej Porade ?
Kliknutie na to zrušenie blbej témy !
marjankaj
27.09.13,12:06
No vymieňať sa dá všetko.
Na ZVS.
Dle denního rozkazu bude výměna spodního prádla.
Honza s Ferdou, Pepa s Michalem, Láďa s Petrem...... :---
arizona
27.09.13,12:07
Blba tema Buchy? Ja uz mam "koprivku" z tem o tekvicovch jadierkych... :-D
marjankaj
27.09.13,12:10
Ty si si už od neho kúpila? A dal ti aj bloček z ERP? :---
arizona
27.09.13,12:19
Aj by som rada kupila, ale este nepredava.. Ved este stale nezistil ci tu ERP potrebuje a ci nie .-) ...uz aj mojmu kocurovi, co tu obcas polihuje pri monitore je to jasne, ale jemu nie...
erik555
27.09.13,12:19
marjankaj, ano...ale vymena tekutin je naj :D najlepsie osobne...bez postovneho :D