Iveta Mirko Andrášiovi
27.09.13,15:04
Neviem ako to dnes funguje ale bojim sa aby my šefka nedala iny paragraf ako sa normalne dáva pri ukončeni TPP na dobu určitu.Vôbec ani neviem aky paragraf by som mala mať napisany ked budem podpisovať rozviazanie TPP.Bojim sa aby som nemala paragraf pri ktorom nebudem mať narok na podporu.Je to stale ohladom toho isteho problemu ako som pisala v predošlich otázkach ďakujem Ivett
tictac7
27.09.13,13:06
neviem, čo si písala v iných otázkach (túto si mohla dať ako súvisiacu - aby to bolo prepojené), ale v zásade je jedno z akého dôvodu je ukončený PP - toto ÚP neberie do úvahy.
Tweety
27.09.13,13:25
Pri posudzovaní nároku na podporu nie je podstatné to, akým spôsobom je PP skončený ale to, či si bola v posledných troch rokoch poistená v nezamestnanosti aspoň 730 dní.
avalik
27.09.13,13:28
Ak mas v prac. pomer uzatvoreny na dobu urcitu, nie je potrebny ziadny papier na "rozviazanie pracovneho pomeru" ... pracovny pomer konci v uvedeny den. Zamestnavatel ti moze dat oznamenie o skonceni PP na dobu urcitu - nie je to jeho povinnost.
Katy a R
28.09.13,16:03
No a ja len dodám, že na UPSVaR ťa nezaregistrujú - ak budeš DPN - môžeš sa ísť zaregistrovať až po jej skončení.
(to len .. podľa tých predošlých otázok)