STRELEC
18.03.06,12:36
V poslednej dobe mi ide Porada nejako pomalšie. Teraz nie, ale aj mi spadávala a musel som sa znova opakovane prihlasovať.
Je to môj interný problém, ktorý z nejakého dôvodu neregistrujem na iných stránkach (som tam len sporadicky), alebo máte aj Vy takéto problémy? Ak je to u mňa, tak s tým budem niečo robiť. Prihlasujem sa stále z tej istej mašiny, v tom to nie je.
Zuzka
18.03.06,11:39
Mne sa to stáva takisto. A ak si dám Poradu na lištu, tak vypadnem automaticky a musím sa prihlasovať znova pod heslom.
Zita5
18.03.06,11:42
Mne sa v poslednej dobe veľmi pomaly načítava , ak zadám odpoveď tak to je večnosť pokiaľ sa mi to načíta . Já hľadám stále problém v mojom stroji .Neviem či je správne , že hľadán chybu u seba .:rolleyes:
dadika
18.03.06,11:45
ja mám problém tiež ako Zuzka, len ak odbehnem a nechám ju na lište, tak sa tiež musím opäť prihlasovať, ale myslím, že je to len nečinnosťou tak po 5 minútach.
STRELEC
18.03.06,11:49
Internet mám cez mikrovlnu, prebežne sa meriam, keď ma zaujíma rýchlosť. Pohyb po Porade sa niekedy dosť mení aj pri stabilnej rýchlosti môjho pripojenia. Možno to závisí aj od počtu pripojených alebo čoho.
Niekedy (pri pomalšom chode) sa stane, že reagujem na niečo, čo už je neaktuálne, pritom rozdiely bývajú nielen sekundy. Keď sa to konečne usadí, zistím, že som písal "dupláka" alebo od veci, lebo to niečo bolo dovysvetlené. A tak.
Zita5
18.03.06,11:52
Ja mám vo firme pripojenie DSL a doma cez eurotel . Ale to je veľký rozdiel , doma len tak brnakm ...lietam zo strany na stranu a vo firme do puknutia od jedu .
mysimis
18.03.06,11:57
Ja mám tiež pripojenie cez mikrovlnku a stále som bombardovala môjho technika, že mi to padá, je to pomalé......ale po čase som zistila, že iné stránky mi fungujú a padá mi len porada. Kde hľadať vlastne chybu?
dadika
18.03.06,11:57
ja mám vysokorýchlostný doma - ADSL a v práci mikrovlnku. Naskakuje mi rýchlo ale stáva sa i, že keď chcem odpovedať, alebo zadávam otázku, tak pokiaľ ju napíšem, tak sa musím opäť prihlásiť....a už potom neviem, o čom som vlastne písala :D
Manual
18.03.06,13:28
ja mám vysokorýchlostný doma - ADSL a v práci mikrovlnku. Naskakuje mi rýchlo ale stáva sa i, že keď chcem odpovedať, alebo zadávam otázku, tak pokiaľ ju napíšem, tak sa musím opäť prihlásiť....a už potom neviem, o čom som vlastne písala :D
Tak ja som asi šťastný človek, lebo aj keď dám poradu na lištu aj na 5 hodín, niky mi nespadla. Mám ADSL . Ale stránky sa v poslednej dobe načítavajú pomalšie.:)
lenkak
18.03.06,14:49
Ja som na tom ako Manual, žiadne problémy, odhlási ma len keď som v "nečiinosti nad 15min".
ajobs
18.03.06,21:55
Občas sa vôbec nedostanem na stránku Porady (asi v čase najväčšej zaťaženosti siete), ale zvyčajne je prístup OK a listovanie v témach dostatočne rýchle - mám DSL pripojenie.
STRELEC
19.03.06,05:00
Tak ja som asi šťastný človek, lebo aj keď dám poradu na lištu aj na 5 hodín, niky mi nespadla. Mám ADSL . Ale stránky sa v poslednej dobe načítavajú pomalšie.:)Stránky sa načítavajú pomalšie - to je asi ten správny odborný výraz. Mám pocit, akoby vznikal kapacitný technický problém, ktorý sa prejavuje v čase väčšej záťaže Porady. Neviem, možno sa vyjadrí Richard.
Evicafa
19.03.06,08:19
Ja mám vo firme pripojenie DSL a doma cez eurotel . Ale to je veľký rozdiel , doma len tak brnakm ...lietam zo strany na stranu a vo firme do puknutia od jedu .

Fakt je Eurotel - teda T-mobil taký dobrý? Ja mám doma tiež cez DSL a nie je to bohviečo. Inak, keď som pred pár dňami túto stránku objavila, za jeden deň sa mi asi štyrikrát zosypala a nakoniec som sa asi od štvrtej nevedela vôbec na ňu dostať. Takže podľa mňa to nie je v počítači, ani v pripojení, ale stránka je občas preťažená. Veď si všimnite počet pripojených a hneď budete vedieť, o čo sa jedná. Pred Vianocami mi to napr. robil Orange Portal - za svet som sa nepripojila.
Takže výsledok - Porada je dobrá - navštevuje ju veľa ľudí. ;) ;) ;)
STRELEC
19.03.06,12:27
Stránky sa načítavajú pomalšie - to je asi ten správny odborný výraz. Mám pocit, akoby vznikal kapacitný technický problém, ktorý sa prejavuje v čase väčšej záťaže Porady. Neviem, možno sa vyjadrí Richard.Konkrétne teraz sa mi načítavajú stránky pomalšie a pár-krát mi Porada spadla. U Vás ???
lenkak
19.03.06,12:29
V pohode...
dadika
19.03.06,12:32
dnes je to super
Evicafa
19.03.06,12:33
Konkrétne teraz sa mi načítavajú stránky pomalšie a pár-krát mi Porada spadla. U Vás ???

Asi pred dvomi hodinami ma počas písania dosť dlhého príspevku samo odpojilo. (do kelu, musela som ho písať znova, lebo som ho už nevedela nájsť). Ale rýchlosť neviem posúdiť, zdá sa mi ako inokedy.
lenkak
19.03.06,12:37
Ak si písala príspevok viac ako 15 minút, tak sa automaticky odhlásiš.
Treba si niekde kliknúť na hyperlinku, mať viacej okien otvorených.
STRELEC
19.03.06,12:37
Ďakujem Vááám. Tj. skočím ešte na speedmeter.
Axel Wers
24.03.06,16:47
Zakaždým keď som sem prišiel tak to šlapalo v pohode :)
Daska
24.03.06,17:18
aj mne, ale mozno je to tym ze mam pomaly net a som na tu rychlost zvyknuta, normalne to u man vyzera asi takto:

Rychlost stahování dat: 3.3 KB/sec
Rychlost připojení k internetu: 26.2 Kbps

obcas je to aj kustik rychlejsie, ale dneska... no co uz
lenkak
24.03.06,17:49
To máš aký Internet? DSL to asi nebude ...
Melnick
24.03.06,17:57
Ja som maximálne spokojná,ja som na poradu nemohla iba vtedy,
keď Richard oznámil,že bude neprístupná,ináč sa ani neodhlasujem,
ani ma to "nevyhadzuje" proste super.
lenkak
24.03.06,18:09
Ja sa už poctivo odhlasujem, lebo raz manžel so mňou vybabral. Bol na nete, a klikol na Poradu so slovami, aby som si išla pozrieť najnovšie príspevky. Asi chcel mať odo mňa pokoj.:eek: :D
Tweety
24.03.06,18:10
Ja sa už poctivo odhlasujem, lebo raz manžel so mňou vybabral. Bol na nete, a klikol na Poradu so slovami, aby som si išla pozrieť najnovšie príspevky. Asi chcel mať odo mňa pokoj.:eek: :D Ale povedal to diplomaticky, to sa musí uznať.
lenkak
24.03.06,18:12
Tak to je diplomat dosť často.:p
On je po večeroch na nete, tak ma posiela pred večerom, aby stihol ísť na net aj on. Asi to vyriešime notebookom. Veď Vianoce sa blížia. :confused:
Daska
26.03.06,11:06
To máš aký Internet? DSL to asi nebude ...

Leni "edge" od Orangu, ale bohuzial v nasej diere neni edge signal tak fachcim len cez GPRS
lenkak
26.03.06,18:14
GPRS - aspoň voľačo, buď rada, že sa vôbec niečím pripojíš.
Zita5
10.04.06,09:27
Toto je momentálne moje rozpoloženie s pomalosťou PORADY ...som zúfalá ako pomaly to načítava ....pomóóóóc ......už by som to asi obúchala o zem .....

Kliknite a uvidíte ako ma už z toho bolí hlavička :) :mee:
Zita5
10.04.06,10:51
Kolegovia , u Vás problém nie je , je to pomalé ako šľak .:rolleyes: Už som zúfalá , nie len porada ,ale aj keď chcem zájsť na IB , nedokážem spraviť úhradu do banky .Obvolala som už kvôli ADSL celé Slovensko , nie je to po prvý krát .....normálne som znepokojená , že za aké služby si to vôbec platíme .Len ma stále posúvajú na iné a iné telef.čísla .....joj:D
U Vás vo firmách mávate takéto problémy ako ja ?
lenkak
10.04.06,18:12
Včera som mala problémy s Poradou, dnes je to zatiaľ OK. Ale dokedy?
Zita5
10.04.06,18:13
Leni ,čo vravíš na super obrázoček ak ho dáš do pohybu .....:)
lenkak
10.04.06,18:17
Dúfam, že také nervy nebudem mať. Ináč super. Ty máš peknú zbierku.
Zita5
10.04.06,18:58
Dúfam, že také nervy nebudem mať. Ináč super. Ty máš peknú zbierku.


;) ;) ;) ;) ;) :)
lenkak
10.04.06,18:58
Dnes Ti už net finguje?
Zita5
10.04.06,19:00
Vieš čo doma mám net cez T-mobil a to ide v poriadku aj teraz , a v práci mám ADSL a to je niekedy katastrofa .:D
sklenkova
10.04.06,19:02
mne sa niekedy zjaví čo napíšem až na druhý deň a tiež som si myslela,že chyba je u mňa
Zita5
10.04.06,19:03
mne sa niekedy zjaví čo napíšem až na druhý deň a tiež som si myslela,že chyba je u mňa

To nemyslíš vážne .....to som ešte ani nepočula .:rolleyes:
lenkak
10.04.06,19:03
mne sa niekedy zjaví čo napíšem až na druhý deň a tiež som si myslela,že chyba je u mňa

S týmto som sa ešte nestretla. Zaujímavé.
Zita5
10.04.06,19:06
Ja už niekedy neviem ako mám ísť na Slovak telecom ...zahlásim poruchu , prídu, pozrú ,zmerajú v ten moment to ide , a ak odídu už je to zasa pomalé .Nevadilo by mi to , ak by sa jednalo skutočne len o poradu , ale horšie je ten prípad , že my internet potrebujeme k práci , aby sme mohli sťahovať rôzne predlohy , ktoré nám zákazníci posielajú ....no a to sú nervy .

Neviem ako mám dokázať , že môže byť na vine spojenie .Oni sa mi vyhovárajú , že nepatríme pod digitálnu sieť a podobné rečičky .
lenkak
10.04.06,19:10
S DSL nemám problémy,
máš modem alebo router?
Zita5
10.04.06,19:13
S DSL nemám problémy,
máš modem alebo router?

My máme router .
lenkak
10.04.06,19:15
Router sa dá resetovať, hlavne keď nejdú stránky načítať. Dá sa aj cez stránku Sl. Telecomu, ale dá sa aj priamo na routeri. Aspoň na našom. Je tam tlačítko na reset. Obnovia sa pôvodné nastavenie. Ale nesmieš byť na nete, a radšej aj vypnutý PC.
Skús sa na to mrknúť. Zvykne to pomôcť.
Zita5
10.04.06,19:17
Práve dnes sme to robili , ale nepomohlo to , chcela som robiť zahraničnú úhradu cez IB , všetko som mala nahodené a nie a nie načítať , už som aj myšku obúchala ...... zbalila som a išla domov .Vieš je to na nervy , lebo každý mesiac platíme 4000,-Sk ale za čo ? Za tie nervy .
lenkak
10.04.06,19:18
Aký máte program od ST?
Zita5
10.04.06,19:25
Áno od ST.
bepo
10.04.06,19:37
Neviem ako mám dokázať , že môže byť na vine spojenie .Oni sa mi vyhovárajú , že nepatríme pod digitálnu sieť a podobné rečičky .
Ja som bol napojený na digitálnu ústredňu,ústredňa je vo vedľajšej ulici, nemal som agregáciu a napriek tomu mi namiesto 1536 kbps nameralo 1028kbps,prešiel som na chello a z 2048 kbps mám 1920 takže dsl je hotová katastrofa,stráca to tretinu rýchlosti a pritom nemá dôvod,neviem si predstaviť mať flat program s agregáciou a bývať ďalej od ústredne
Zita5
11.04.06,05:38
Že by som to aj ja zmenila ......?;) :rolleyes:
bepo
11.04.06,11:15
Ak by som chcel mať s dsl to isté čo teraz tak namiesto necelých 1000Sk s dph by som platil 2500 bez dph a to nerátam kúpenie dsl modemu
Zita5
11.04.06,11:16
Ak by som chcel mať s dsl to isté čo teraz tak namiesto necelých 1000Sk s dph by som platil 2500 bez dph a ešte si dokúpiť modem

bepo , tak radíš vymeniť ....:rolleyes:
bepo
11.04.06,11:22
Ja som zmenil z dsl na chello a som spokojný,ostal mi nepotrebný dsl modem ktorý som musel kúpiť a teraz mám zadarmo zapožičaný, mám v cene 3 mail schránky čo som si musel extra platiť, mám flat dáta čo som doteraz každý deň pozeral aby som neprešvihol limit-a pri rádiu a tv to páli ako lesy v USA pri letných požiaroch a rýchlosť je o klasu vyššiu a to všetko lacnejšie
Daska
11.04.06,14:17
Kolko Ta to vyjde??? Je pristup vsade???
bepo
11.04.06,16:33
Prístup je iba tam kde je káblová TV a prvých 6 mesiacov je to nejakých 620 Sk s dph a potom okolo 920 s dph,doteraz som platil 1098 bez dph
ajobs
11.04.06,20:11
Ja mám tiež DSL od T-Comu, ale od 1.6. idem na Chello, je to super rýchle (2048/256 kbit/s), a naozaj za prijateľnú cenu ( v Košiciach teraz v akcii na 12 mesiacov iba za 598 Sk s dph, a v tom je aj rozšírený program káblovky UPC ).:eek: :)
sokrateska
18.04.06,13:37
Ja mám vo firme pripojenie DSL a doma cez eurotel . Ale to je veľký rozdiel , doma len tak brnakm ...lietam zo strany na stranu a vo firme do puknutia od jedu .

Zitka, tak akosi nahodou som narazila na túto Tvoju odpoveď a hneď ma zarazila pochvala eurotelu. Prosím Ťa, aký máš od nich intern.program? Ja pracujem cez ich internet non-stop, kde teda neraz musím počkat hodnú chvíľku, kým sa údaje načítaju /nehovoriac o fotkových súboroch, ktoré mi
tak rada posiela dcéra!/. Je fakt, že pripojenie je možné kedykoľvek, funkčné je na 99,9% a objem stiahnutých súborov je prakticky neobmedzený, ale fakt by som potrebovala už niečo rýchlejšie. A 800,-- bez dane sa mi tiež nezdá málo /do konca roka bola akcia 300,- bez DPH/.
Ďakujem Ti vopred za odpoveď! :o