Iveta Mirko Andrášiovi
30.09.13,09:19
Teraz my volala veduca že jej robim len problemy.TPP mam do 13.10.013 a jej projekt konči v ten isty datum.hovori že ma somnou len problemy už volala aj mojej obvod.doktorke ta jej povedala že sa mame dohodnut medzi sebou.Veduca my tvrdi že ked to neurobim tak musi vratit za dva roky peniaze UP.Ivett
marjankaj
30.09.13,07:30
Tak nech ich vráti. Veď ona si to tak dohodla.
Možno by ťa aj z truhly vytiahla, aby nemusela vracať.:eek:
Katy a R
01.10.13,15:21
už ti to tu viackrát bolo napísané ... ak nedodrží podmienky, dotáciiu nedostane . Takže jej ide asi o veľa!
Ale o tvojej DPN rozhoduje lekár.
Zbytočne zakladáš nové témy - my ti v tom nijako nepomôžeme - zariaď sa tak, ako je pre teba dobré. rady si dostala.
Melnick
06.10.13,22:00
Nedá mi, nevyjadriť sa k téme. Jedna vec je zmluva a podmienky určené úradom práce, druhá vec je dohoda so zamestnancom.
Odhliadnuc od toho, že sa dve dospelé osoby nevedia dohodnúť, to naozaj radíte, aby zamestnankyňa postupovala tak, že " vedúca" musí vrátiť celú dotáciu?
Viem, že spravidla v zmluve existuje možnosť preobsadenia pracovného miesta v prípade dlhodobej PN - no pretože nepoznám znenie konkrétnej zmluvy, nebudem sa ďalej k zmluve vyjadrovať
Ale z praxe viem ( a nie je to iba jeden prípad), že ak sa chce nezamestnaný zamestnať a zamestnávateľ mu sľúbi miesto v prípade, že si vybaví naň dotáciu, tak si navzájom sľúbia všetko možné, tak prečo teraz "likvidovať " zamestnávateľa , ktorý bude musieť naozaj vrátiť celú dotáciu? A čo tak korektná dohoda,nebolo by to férovejšie ?