climberslovakia
30.09.13,15:00
Ahojte, kupil som byt a okrem zariadenia si chcem poriesit telku spolu s internetom. Mal som Satro a mobilny internet, ale chcel by som uz nieco lepsie. Ak mate nejaky tip sem s nim, pripadne co odporucate ? diky
Juraj1980
30.09.13,13:26
Jedno riešenie by som možno poznal, len by bolo fajn, keby si mi prezradil u akého operátora máš paušál. :-)
erik555
30.09.13,15:01
my mame odkial vediet kde byvas, ze ake kable tam vedu od ktorych poskytovatelov? :D Toto si najprv zisti a potom vyberaj ;)
ivka70
30.09.13,15:07
Idealne je zistit si ake mas v danom byte poznosti:

http://www.porovnat.sk/ktory_internet_je_najlepsi/
climberslovakia
01.10.13,06:25
Mam Orange uz niekolko rokov
climberslovakia
01.10.13,06:26
Bratislava, Ruzinov, viem ze v dome by malo byt urcite UPC a neviem ci aj Orange
meha
01.10.13,06:43
Stále je to o dostupnosti služieb v mieste tvojho bydliska.To čo si mal nepoznám,poznám služby od telekomu-spokojná so službami,nespokojná s cenou,poznám služby od Orange,to čo ponúkajú ma oslovilo,no nedostupnosť v mieste bydliska.Niekedy je výhodnejšia ponuka internet od jedného dodávateľa a tv od druhého.Všetko závisí od tvojich potrieb,aktuálnych ponúk.
ivka70
01.10.13,06:50
hod si presne adresu do toho linku hore, zistis, ake mas moznosti
potom uz sa da skor diskutovat co presne vybrat .. domov by som urcite uvazovala nad optikou.
erik555
01.10.13,09:09
presne tak...mozes mat opticky internet, ale na TV mozes dat parabolu pri okne a card....ing za cca. 3 eura/mes. komplet ponuka :D
Juraj1980
01.10.13,09:14
Ahoj climberslovakia, pozri si novu ponuku od tvojho operatora, ak uz o nej nahodou nevies. Pises, ze chces tv+internet, teraz mas sancu ziskat to a este usetris aj nejake bubaky navyse.Ak si zoberies telku alebo internet alebo obe ziskas 20% zlavu. A kvalita je myslim tiez OK. Uz je iba na tebe ci budes riesit optiku alebo mobilny internet. Viac si pozri tu: https://www.orange.sk/salespad/home/program-orange-pre-rodinu?click=hp_banner. Samozrejme existuju aj ine moznosti, ale tato ponuka stoji za zvazenie. Ved napokon sa rozhodnes sam a mozno nieco poradia aj ostatni.
arizona
01.10.13,10:40
Ja nedam dopustit na Magio /balicek s internetom/ od Tcomu. Mali sme ho asi 5 rokov, boli sme velmi spokojni.

V linku od Ivky 70 si mozez velmi jednoducho najst ake mas moznosti v mieste kde byvas,podla toho sa rozhodnes.
Soky9
07.03.14,07:31
Ja som riesil podobny problem,ale nakoniec som si vybral DSI data,opticky internet+digitalna televizia na skusku zadarmo