AdinaA
30.09.13,20:35
dobrý večer, mohol by mi niekto prosím poradiť, 9.12.13 mi končí RD, u zamestnávateľa som dala výpoveď dohodou k tomuto dňu( z dôvodu nevyhovujúceho prac. času ) a dala som si preplatiť zostávajúcu dovolenku v počte 41 dní, po skončení RD by som sa chcela zaevidovať ne úrade práce a žiadať o podporu, ale dnes som sa dozvedela, že som si mala dať nejakú dovolenku vyčerpať, že by mi bola vypočítaná väčšia podpora ... zarábala som asi 570 v hrubom(nič moc..) vedeli by ste mi niekto poradiť, čo som mala urobiť, možno by som to mohla ešte ovplyvniť, ale myslím si, že jeden, alebo dva dni dovolenky by mi zamestnávateľ neumožnil po skončení vyčerpať, ale možno by som ho prehovorila na vyčerpanie do konca decembra a zostatok by som chcela preplatiť. Pomohlo by to na vypočítanie vyššej podpory,, alebo ani nie a mám to nechať tak ... veľmi pekne ďakujem, ak by mi niekto poradil...
Mila123
30.09.13,18:39
vyčerpať dovolenku stačí aspoň jeden deň, mala by si max. PvN......
AdinaA
30.09.13,18:50
to teraz už viem, že stačí aspoň jeden deň, ale ten mi určite nebude chcieť zamest. dať...ale ak by som ho prehovorila na 13 dní dovolenky vyčerpať - do konca decembra a ostatné preplatiť, tak by to pomohlo zvýšiť PvN alebo to by nepomohlo? ďakuje za odpoved...
veronikasad
30.09.13,18:50
Mesiac vopred požiadaj písomne zamestnávatela o ukončenie rodičovskej dovolenky. Následne na jeden deň o čerpanie riadnej dovolenky. Zvyšok dovolenky nech ti zamestnávatel preplatí. Praccovný pomer dohodou ukonči nie posledným dňom rodičovskej dovolenky, ale dňom, kedy si čerpala riadnu dovolenku.
AdinaA
30.09.13,18:58
ale je už som výpoveď podala dohodou podala, ale ešte mi neprišlo rozhodnutie, aj keď mi povedali, že budú suhlasiť .. takže s tou už neurobím nič ... ale chcela by som vedieť, či by sa mi ešte vyplatilo, keby som sa pokusila zmeniť tie počty dní dovolenky na preplatenie/ako píšem v príspevku vyššie../.pekne ďakujem za odpoveď
veronikasad
30.09.13,19:04
RD môžeš ukončiť o deň skôr ako ti končí výplata rod.príspevku (deň pred dovršením veku 3 rokov dieťaťa) a jeden deň dovolenky môžeš čerpať v súbehu s poberaním rod.príspevku. Kým nie je ukončený prac.pomer, dá sa s tým ešte niečo urobiť.

Čerpať dovolenku, pri počte dní ktoré uvádzaš, môžeš aj do konca decembra. Vtedy ale nie je záruka, že dosiahneš max.dávku v nezamestnanosti. Navyše zamestnanec aj zamestnávatel budú platiť z čerpanej dovolenky odvody do ZP a SP. Ak budeš čerpať len jeden deň a zvyšok ti preplatia, do SP uhradíte odvody len z max. vymeriavacieho základu za jeden deň, čím ušetríš na odvodoch a dosiahneš max. dávku v nezamestnanosti.

Na dátume ukončenia prac.pomeru dohodou predčasné ukončenie rodičovskej dovolenky nemá vplyv.
AdinaA
30.09.13,19:24
prosim ta, mohla by si mi prosim ta poveat, co mam vlastne od zamestnavatla ziadat, aby som to nedomotala...v piatok som dala vypoved dohodou, ale odpoved este nemam, len ustnu, tak by som sa zajta pokusila este vybavit to , co by si mi presne povedala, ak by si bola taka dobra a mohla mi venovat svoj cas, velmi by si mi pomohla, prosim..velmi pekne dakujem za rady...
jaja223
11.02.14,15:40
Dobrý deň, chcela by som sa informovať, píšete že jeden deň dovolenky je možné čerpať v subehu s poberanim RP. Ja mám problém 28.3.2014 mi končí RD dovršnim 3 rokov a to je piatok. Chcem si čerpať jeden deň dovolenky a v ten den dať aj výpoved. Len ked tam je aj víkend tak neviem ako sa to bude počítať. Alebo dat tu dovolenku a výpoved až na pondelok 31.3? alebo by bolo lepšie keby som toho 28.3 mala dovolenku a skončila PP? Ďakujem veľmi pekne za info. Janka
veronikasad
11.02.14,15:52
Kde si tú prvú vetu prečítala ? (čerpanie 1 dňa dovolenky v súbehu s RD)
jaja223
11.02.14,15:59
tu vyššie ste to písala v tomto príspevku