Dominika17
01.10.13,12:51
Dobrý deň,včera som našla na našej záhrade páva . Rada by som ho chovala ale nemám ešte skusenosti. Ak by bol niekto kto má s týmto skusenosti nech mi poradí nejaku stranku . Dakujem
taiko
01.10.13,11:18
a nechyba ten pav niektoremu susedovi? Mozno by on vedel ako sa on neho postarat :)
arizona
01.10.13,11:40
Radsej daj oznam na nejake verejne miesta,kde chodi vela ludi. Majitel ho urcite hlada a potesi sa...

nejake rady a liny najdes aj tu:
http://www.porada.sk/t88014-chov-pavov.html
bjuty smis
04.10.13,06:17
Nabodni páva priamo v hlave, oškĺb ho až k chvostu. Čisto ho umy a opatrne nasoľ. Keď ho chceš dať na rošt tak chvost omotaj látkou a na tú daj riedke cesto. Nohy uprav tak, akoby mal kľačať a hlavu tak aby stála. Korunku tiež oviň látkou a cestom. Keď je pečený, uprav mu ešte za orúca chvost, aby bol roztiahnutý ako koleso. Daj ho na misu a oblej okolo neho čiernu huspeninu. Potom vezmi figový lekvár, celého páva ním natri a oblep ho farebnými konfetami z cukru a oblátok. Na huspeninu urob kvety a ruže z oblátok, do stredu daj pozlátenú ružu. Pávovi urob ešte pozlátené krídla z vaječného cesta. Pozláť mu ešte hrdlo a nohy a všetko daj na stôl.

:))
korela
04.10.13,18:22
Vďaka tejto otázke som sa dočítala, že páv si ustieľa v noci na strome. Naše 2 mladé sliepky chodili na višňu (pôvodne veľkonočné kuriatka do daru).
Toho páva ešte majiteľ nezačul? Páv sa vie poriadne ohlásiť.
Daj vedieť ako si pochodila s chovom, ak bude vôbec nejaký.
bjuty smis
05.10.13,07:57
arizona, ty si aká suchárka .....