laudum
01.10.13,13:24
Dobrý deň, dovoľujem si požiadať o radu ako vytvoriť nový motív v Microsoft Outlook 2007 a zadefinovať ho ako predvolený? Potreboval by som motív, ktorým by som vytvoril v e-mailoch čierne pozadie a biele písmo..
misoft
01.10.13,15:38
To ako myslíš - pošlem e-mail niekomu a jemu sa to zobrazí biele na čiernom?
Tak toto nefunguje - motív je predsa "podklad" aplikácie u užívateľa. T.z. ak on bude mať nastavený motív fialový s ružovými písmenkami, tak aj e-mail, ktorý dostane bude fialovo-ružový.
Samotný e-mail okrem hlavičky má len text (prípadne formátovanie) a pridané prílohy (napr. odkazy, obrázky a pod.) V tele e-mailu o motíve nie je ani zmienka.
laudum
02.10.13,07:05
áno, myslím zobrazenie čierneho podkladu s bielym textom. Možno som použil nesprávny výraz "motív".. V tele e-mailu sa posiela aj farba pozadia - v html vyjadrené číslom farby (v tomto prípade čierna). To by malo zaručiť, že adresátovy sa zobrazí e-mail v presne tej istej forme ako ho vidím ja.. A ja by som potreboval, aby som si vedel túto možnosť (biela na čiernej) zvoliť, ide to?
misoft
02.10.13,15:17
Farba pozadia pod textom. To sa týka formátovania (tam patrí okrem typu písma i farba), ale nevytvorí celistvý čierny podklad. Ty si však v otázke deklaroval MOTÍV (t.j. vzhľad) M$ Outlook a nie podklad písma a farbu písma - t.z. FORMÁTOVANIE textu.