BXLmiami
02.10.13,12:36
Napíšte prosím svoje skusenosti s bankami a ich internet bankingom.Tatra banka toľko inovuje a vymýšľa,že už toho mám plné zuby,potrebujem zmenu,len by som nerada šla z blata do kaluže.
taiko
02.10.13,10:39
a co sa Ti na TB nepaci? myslim, ze maju najlepsi IB ns slovensku, ci?
bea
02.10.13,11:13
Aj mňa štve ten nový IB v TABA. Ale zase, keď tam majú všetky spoločnosti, ktorým robím úhrady účty, tak si nepomôžem..... Darmo ja odídem, budem s ním pracovať aj naďalej :(
A mne sa pomerne páčil IB vo VUB, ale ako to bude ďalej neviem, lebo už mi oznámili, že tento týždeň už budem mať nový IB. Síce, ako som si ho pozerala, zdá sa mi stále ešte lepší ako v TABA...
kn-alka
02.10.13,11:20
ja sa zasa pozastavujem nad poplatkami, ja mám IB v CSOB a je zadarmo, bez poplatkov
erik555
02.10.13,11:23
ja sa zasa pozastavujem nad poplatkami, ja mám IB v CSOB a je zadarmo, bez poplatkov
Ale to bude asi niecim podmienene ;) Takze tak...
P.S. o aky ucet/produkt sa jedna?
EDIT: napr. aj v mBank mozes mat na ucte s IB i 0€ mesacne a neplatis ziadny poplatok :D lenze ta banka je bez ochrany vkladov v nasom state.
kn-alka
02.10.13,11:41
ja sa zasa pozastavujem nad poplatkami, ja mám IB v CSOB a je zadarmo, bez poplatkov
Ale to bude asi niecim podmienene ;) Takze tak...
P.S. o aky ucet/produkt sa jedna?
EDIT: napr. aj v mBank mozes mat na ucte s IB i 0€ mesacne a neplatis ziadny poplatok :D lenze ta banka je bez ochrany vkladov v nasom state.

Normálne je internetbanking zahrnutý v mesačných poplatkoch.
Teraz mám k účtu aj terminovaný účet a pri splnení určitých kritérií je aj ten mesačný poplatok 0 €
Kvaka
02.10.13,12:07
Ja mám účet vo VÚB, doteraz spokojnosť bola, ale tiež idú niečo inovovať, gridkarta už nebude platná, iba sms autorizácia. No a PIN kód tiež už nebude, iba identifikačný kód a heslo. Pozri si tu http://www.vub.sk/novy-internet-banking/
erik555
02.10.13,12:08
Normálne je internetbanking zahrnutý v mesačných poplatkoch.

Ale inak, bez aktivneho vyuzivania uctu, je mesacny poplatok 5€, ak hovorime o produkte "Pohoda"
https://www.csob.sk/individualni-klienti/ucty-a-platby/pohoda/o-produkte
erik555
02.10.13,12:11
Ja mám účet vo VÚB, doteraz spokojnosť bola, ale tiež idú niečo inovovať, gridkarta už nebude platná, iba sms autorizácia. No a PIN kód tiež už nebude, iba identifikačný kód a heslo. Pozri si tu http://www.vub.sk/novy-internet-banking/
Ale to su uz roky bezne veci - Identifikacny kod a heslo + SMS autorizacia...Uz som zabudol aj na GRIDkartu, ze kedysi davno som ju tiez pouzival :) Uz roky iba Identifikacny kod a heslo + SMS autorizacia
Peggynka
02.10.13,12:23
ja sa zasa pozastavujem nad poplatkami, ja mám IB v CSOB a je zadarmo, bez poplatkov
Ale to bude asi niecim podmienene ;) Takze tak...
P.S. o aky ucet/produkt sa jedna?
EDIT: napr. aj v mBank mozes mat na ucte s IB i 0€ mesacne a neplatis ziadny poplatok :D lenze ta banka je bez ochrany vkladov v nasom state.
Ale je chránená v poľskom systéme,nemaj obavy (do 100 000€):
Vklady sú chránené do sumy 100.000 EUR (vrátane) v plnej 100 % výške. Garantovaná suma náhrady za nedostupný vklad sa počíta zo sumy všetkých vkladov jedného klienta na všetkých jeho účtoch v banke.
V prípade, ak majú dve osoby spoločný účet, každý majiteľ účtu si môže uplatniť náhradu podľa systému ochrany vkladov. Maximálna celková suma chránená na účte dvoch spolumajiteľov je teda 200.000 EUR.
kn-alka
02.10.13,12:41
Normálne je internetbanking zahrnutý v mesačných poplatkoch.

Ale inak, bez aktivneho vyuzivania uctu, je mesacny poplatok 5€, ak hovorime o produkte "Pohoda"
https://www.csob.sk/individualni-klienti/ucty-a-platby/pohoda/o-produkte

Áno, mesačný poplatok 5 € za vedenie účtu aj s internetbankingom.... žiadny zvlášť poplatok.
BXLmiami
04.10.13,04:48
a co sa Ti na TB nepaci? myslim, ze maju najlepsi IB ns slovensku, ci?
To čo som predtým robila 10 minut,som včera riešila cez hodinu.Ja teda verím že počítačoví chlapci sú géniovia a všelijaké krásne vychytávky,ale tak to komplikujú,že by ich bolo treba nakopať.,Nie všetko čo je nové a podľa najnovších svetových trendov je aj lepšie-vid napr.Porada.
bodliak
04.10.13,05:05
Mne tie novinky v TB, VUB proste lezú na nervy.
Raz si človek spraví šablóny a postupy, zautomatizuje robotu a oni to potom nahradia nejakými animovanými sratchkami fo flashi....
julysak
04.10.13,05:28
a co sa Ti na TB nepaci? myslim, ze maju najlepsi IB ns slovensku, ci?

Ja mám Grid karty (zatiaľ 4 :D )

Jednu položím na stôl a platím (do denného limitu) rýchlosťou asi 1 platba za 30 sekúnd

PS
a nemusím ani mobil otvárať / ani net
kremienok76
04.10.13,06:26
Ja som sa zhrozila nad tým novým v TB, ale potom som si k tomu sadla a zistila som, že v podstate je jednoduchší ako ten starý. Asi je to tým, že sme na niečo zvyknutí a potom keď sa to zmení nám to lezie na nervy, lebo teda ja som bola z toho nového na nervy :( a hlavne keď mi na starom odpočítavalo dni kedy končí ....
BXLmiami
04.10.13,09:51
V jednom kuse ma vyhadzovalo,nevedela som poriadne nájsť prehľad platieb musela som volať na linku-pritom tam svietilo že ešte 30 dní a naraz zo dňa na deň skočili na nový internet.Ale aspon tá zmena nebola na konci mesiaca ako minule,potrebovala som posledný deň spraviť príkazy a tam zmena,no zúrila som statočne aj vtedy.Ja potrebujem aby som sa rýchlo orientovala,nechcem byť za počítačom ani o minutu dlhšie ako musím,pokiaľ to samozrejme nie je zábava.Predlžujú mi prácu a to takú ktorú nemám rada.
JAJA11
04.10.13,10:12
v poslednej dobe viaceré banky menia IB, myslím, že aj ked v počiatku sa vždy hnevám na zmeny, v konečnom dôsledku je väčšina zjednodušením, len si treba na to zvyknúť :-)