salamander
18.03.06,23:05
Zdravím,

našiel by sa niekto kto by mi urobil daňové priznanie a účtovníctvo za rok 2005? Vystavil som len 5 faktúr, k tomu výdavky na nákup materiálu (jedná sa
o vývoj a výrobu elektrických zariadení). Príjem som mal len cca 70tis. Robím to popri VŠ a myslel som si že to tento rok ešte zvládnem sám ale teraz to vidím tak, že to radšej zverím do rúk niekoho skúseného, aby som potom nemal problémy.

Prosím ponúknite sa niekto, buď z Bratislavy alebo Zvolena

Ďakujem
mysimis
19.03.06,08:42
Salamander, tiež si mohol skôr myslieť na to, že máš podať daňové priznanie.
Zita5
19.03.06,08:47
Salamander, tiež si mohol skôr myslieť na to, že máš podať daňové priznanie.


mysimis, to ja som mu včera poradila , tak sa chopte práce .....;) :)
Zita5
19.03.06,08:50
mysimis
19.03.06,09:30
Zitka, pozrela som si včerajšiu diskusiu čo sa týka toho účtovníctva. Po tom všetkom čo sa tam popísalo už naozaj neviem čo od nás chce. Veď my nie sme čarodejky a kúzelníčky, aby sme mu na diaľku urobili účtovníctvo, lebo mám pocit, že to od nás chce.
Zita5
19.03.06,09:37
Nie , práveže skonštatoval , že nie je v jeho silách a vedomostiach to účtovníctvo si spraviť sám a on sám skonštatoval na základe diskusie, že skutočne to musí dať nejakej účtovníčke porobiť .No a na základe jeho rozhodnutia som mu poradila , aby požiadal na porade niektorú poraďáčku , či by sa no to nepodujala , ktorá má už nejak menej práce a časovo by jej to vyhovovalo .;)
salamander
19.03.06,09:44
Ahojte, ano tak ako napísala Zitka zdá sa mi, že spravím lepšie keď to zverím niekomu, kto vie ako na to. Kamarát mi spomenul, že jeho teta robí účtovníctvo, takže dnes poobede budem vediet ci bude mať pozrieť sa mi na to. Ako mi poradila Kukučka tak budú mi tento rok stačit pravdepodovne aj paušálne výdaje ale nie som si istý ohladne vedenia toho skladu.
Zita5
19.03.06,09:46
Ahojte, ano tak ako napísala Zitka zdá sa mi, že spravím lepšie keď to zverím niekomu, kto vie ako na to. Kamarát mi spomenul, že jeho teta robí účtovníctvo, takže dnes poobede budem vediet ci bude mať pozrieť sa mi na to. Ako mi poradila Kukučka tak budú mi tento rok stačit pravdepodovne aj paušálne výdaje ale nie som si istý ohladne vedenia toho skladu.


salamander , daj si to teda kamarátovej tete , nerozmýšľaj budeš si istý , že to máš správne .;)
salamander
19.03.06,09:48
Áno ak na to bude mať čas bude to super ale nechcem si to nechať ako jedinú možnosť.
mysimis
19.03.06,10:05
Nie , práveže skonštatoval , že nie je v jeho silách a vedomostiach to účtovníctvo si spraviť sám a on sám skonštatoval na základe diskusie, že skutočne to musí dať nejakej účtovníčke porobiť .No a na základe jeho rozhodnutia som mu poradila , aby požiadal na porade niektorú poraďáčku , či by sa no to nepodujala , ktorá má už nejak menej práce a časovo by jej to vyhovovalo .;)

:mee: Ospravedlňujem sa, zle som to pochopila.:mee:
Zita5
19.03.06,10:12
:mee: Ospravedlňujem sa, zle som to pochopila.:mee:

Vôbec sa nemáš za čo ospravedlňovať , však je to vysvetlené .:)
salamander
19.03.06,12:33
Ok, takže zajtra sa mám strenúť s kamarátovou tetou a snáď do nejako dáme dokopy :rolleyes: .. snáď ešte nebude na daňovom dlhý rad alebo im to pošlem poštou.
KvetkaK
19.03.06,12:52
Neboj vsetko este stihas v pohode. A ak pojdes len na pausalne vydavky, to bude rychlovka. Myslim, ze to bude pre Teba aj vyhodnejsie ako sa trapit teraz s uctovnictvom. A hlavne ked je uz marec. :)