mapope
02.10.13,14:18
Prosím o radu:
Naša pracovníčka je na rodičovskej dovolenke, dieťa bude mať 3 roky v 01/2014. v súčasnosti pracuje 12 hodín / týždeň na pracovný pomer. Ale od 01. 11. 2013 by sme jej chceli zvýšiť úvažok na plný na 40 hodín / týždeň, je to možné, že by pri tejto práci dostávala aj rodičovský príspevok a bola súčasne aj na rodičovskej dovolenke? O dieťa sa bude starať jej mama.
Alebo od vtedy ako bude pracovať na 40 h. /týždenne, ju musím odhlásiť zo SP a ZP, že nie je na rodičovskej dovolenke?
Ďakujem
LJ
Tweety
02.10.13,12:19
Môže pracovať aj na plný úväzok, RP jej nezoberú. Ak pracuje ,nie je už na RD, len poberá RP.
mapope
02.10.13,12:23
OK, ďakujem, t.z. ako zamestnávateľ musím nahlásiť na SP ukončenie rodičovskej dovolenky..
chudaska
08.10.13,06:57
ahojte poradaci...zena je na neplatenej predlzenej RD do 6 rokov dietata...nedostava prispevok, len stat za nu plati zdr. poistenie...ma moznost ist pracovat na dohodu...ake ma povinnosti? ma ist na urad prace soc. veci a rodiny a nahlasit to? a co zdravotna poistovna? treba sa ist odhlasit ako osoba za ktoru plati stat? a ked skonci praca na dohodu,tak sa moze znova nahlasit? alebo ked odvedie jej zamestnavatel odvody do zdr. poistovne,tak stat za nu neplati automaticky? o SP viem,ze sa musi do 8 dni odhlasit ako poistenec statu -dôchodkove poistenie... vdaka za pomoc!