shiiiny
02.10.13,15:47
U svojho bývalého zamestnávateľa nepracujem už 3 týždne. Tento víkend prišla na prevádzku kontrola z Inšpektorátu práce, následne prevádzku zatvorili. Zamestnávateľ dostal pokutu za špinu, neporiadok a bordeľ nielen v kuchyni, ale aj v papieroch. Teraz mi nechce vyplatiť zvyšnú mzdu a odôvodňuje to tým, že za to môžem aj ja, keďže som tam robila 2 roky. My zamestnanci sme niekoľkorát opakovane žiadali sanitačku, on na to nikdy nemal čas ... a môže mi vôbec stiahnuť peniaze za to, že jemu prišla kontrola a on si nevie dať prevádzku dohromady? A hlavne keď tam už nepracujem? Mám vôbec nejaké práva? Bola som zamestnaná na dohodu ... za odpovede vopred ďakujem
Tweety
02.10.13,13:49
Na zrážku zo mzdy treba tvoj súhlas. Sú to jeho pokuty, on zodpovedá za poriadok na pracovisku.
ivka70
02.10.13,13:49
Nie, nemoze, pokial by vyslovene nedokazal, ze si ty sposobila skodu, ktora mu platenim pokuty vznikla. To by musel ale preukazat, dat ti podpisat a dohodnut s tebou zrazky zo mzdy.
Mohol by ti zohladnit hmotnu zodpovednost, ak by robil inventuru, nasiel rozdiel a mala by si HZ podpisanu.
shiiiny
02.10.13,13:56
Nepodpisovala som žiadnu hmotnú zodpovednosť, dokonca som nebola ani vyplácaná tak, ako to bolo v dohode ... lenže on povedal, že mi tie peniaze nedá, lebo vraj je to aj moja chyba, lebo som tam robila. No a neviem ako sa brániť ...
shiiiny
02.10.13,13:57
To isté som mu povedala aj ja, tak mi tvrdil, že je to všetko naša chyba, lebo vraj sme za poriadok boli zodpovední my ...
Tweety
02.10.13,13:57
Môžeš sa obrátiť na Inšpektorát Práce.
veronikasad
02.10.13,14:29
To čo si dostávala nad rámec zmluvy už ťažko vymôžeš ...
misoft
02.10.13,15:29
Nevyplatenie mzdy, alebo časti mzdy sa trestá - nezaplatí - žaloba (spojte sa, ak ste viaceré - aspoň bude na neho väčšia suma nevyplatenej mzdy) - potom sa asi spamätá, až dostane obsielku, alebo ak exe mu zablokuje účty.

http://www.pravnydom.sk/news/trestny-zakon-zakon-c-300-2005-z-z-v-zneni-ku-dnu-1-3-2013/ §214 a to ods.2 písm. b) a c)