emanuel-bacigala
03.10.13,22:16
Dobry den,rad by som sa opytal ako mam dalej postupovat pri rieseni poistnej udalosti cestovneho poistenia. Opisem situaciu.
Moja stara mama si objednala zajazd cez cestovnu kancelariu,ktory uhradila vkladom na ucet v banke v dodrzanom termine v mesiaci december 2012. Zajazd sa mal uskutocnit v maji roku 2013. Nanestastie sa jej priblizne styri dni pred odletom do dovolenkovej destinacie natolko zhorsil zdravotny stav,ze sa zajazdu nemohla zucastnit. Kedze mala v ramci objednaneho zajazdu aj cestovne poistenie,isla si teda narokovat od poistovne nahradu skody a teda nahlasit poistnu udalost. Predlozila vsetky potrebne dokumenty,konkretne: zmluvu s cestovnou kancelariou o obstarani zajazdu, oznamenie o poistnej udalosti a taktiez kompletne lekarske spravy. Nanestastie vsak doklad o zaplateni zajazdu z decembra roku 2012 ci uz nedopatrenim alebo omylom stratila resp. zahodila a teda v banke si vyziadala jeho duplikat. Duplikat bol vystaveny na rovnakej pobocke,kde bol vklad uskutocneny, bol taktiez overeny peciatkou pobocky a sucasne aj peciatkou banky a podpisom veduceho pobocky,aby sa ho nedalo spochybnit. Poistovna vsak tento doklad nechce pri rieseni spominanej poistnej udalosti akceptovat s tvrdenim,ze sa nejedna o original. Avsak pokial viem,v banke pri vklade na ucet zakaznik (vkladatel) original ani nedostava,ten ostava archivovany v banke. Moja otazka teda znie,ako dalej postupovat,ci si toto poistovna vobec moze dovolit (spochybnit doklad vydany bankou,resp. ziadat original vkladoveho listka) na koho sa pripade obratit nakolko sa nejedna o malu ciastku a pre moju staru mamu je to v dnesnej dobe velmi slusna suma. Vopred dakujem za odpoved.
Peggynka
04.10.13,04:12
Overila by som si na tejto stránke (vľavo na lište Zonam členov),či dotyčná cestovka je ich členom a ak áno,kontaktuje ich:
http://www.sacka.eu/
emanuel-bacigala
05.10.13,13:58
pozeral som si zoznam clenov a cestovna kancelaria,s ktorou bola zmluva uzatvorena je clenom tejto organizacie no problem je na strane poistovne. Alebo som zle pochopil Vasu radu? Viete mi pripadne poradit preco ich kontaktovat? (nakolko uz teraz celu zalezitost riesime vyhradne s poistovnou,ktora nechce vyplatit peniaze)
Dakujem za odpoved
Peggynka
05.10.13,14:15
Obráťte sa na ich asociáciu:
http://www.slaspo.sk/
pivko
23.10.13,03:55
O aku
pivko
23.10.13,03:56
O aku poisťovňu sa jedná? Alianz ?
mareko
24.10.13,09:48
Skús napísať na vedenie poisťovne ešte jednu "opakovanú výzvu" na likvidáciu poistnej udalosti s tým, ich upozorníš, že ak nedôjde k likvidácii PU tak celú záležitosť budeš riešiť cez svojho právneho zástupcu, prípadne aj cez médiá. Uvidíš, možno to zaberie, ak nie tak budeš pokračovať v zmysle vyššie uvedeného.
Ešte podotázky: - naozaj je jediný dôvod na nezlikvidovanie PU to čo si uviedol?
- mala stará mama v cestovnom poistení aj poistenie storna zájazdu?
Peter z Bratislavy
17.11.13,10:42
Pokiaľ bolo poistenie storna zájazdu v balíčku zájazdového poistenia a objednané súčasne so zájazdom, má z dôvodu akútneho zhoršenia zdrav. stavu stará mama nárok na preplatenie určitého percenta zo zaplateného stornopoplatku. K tomu musí predložiť originály dokladov (čo urobila). Aj náhradný doklad z banky je originál, takže poisťovňa ho musí akceptovať.
Je to skôr o (ne)ochote poisťovne uhradiť vzniknutú poistnú udalosť zo storna Vašej starej mame. Určite sa odvolajte voči ich rozhodnutiu a požiadajte Allianz SP o prehodnotenie ich zamietavého stanoviska. Ak by to bola vyššia čiastka, kľudne ich dajte aj na súd, ak sami toto nebudú ochotný odškodniť z uvedeného dôvodu.