sthruska
05.10.13,13:31
Na strane mám zobrazených 10 záznamov. Chcem tam mať 50. Neviem to zmeniť.
misoft
05.10.13,13:26
Vpravo máš predsa to zubaté koliesko - Nastavenia - klikni Nastavenie vyhľadávania - tam označ Nikdy nezobrazovať výsledky Dynamického vyhľadávania a posuvníkom dole si nastavíš, koľko výsledkov chceš na stránke.
sthruska
05.10.13,13:56
Ďakujem za reakciu. Mám IE10 a položka "Nastavenie vyhľadávania" tam nie je. Ani nikde inde.
pavles1
05.10.13,17:07
Google zmenil vzhľad stránky www.google.sk.
Zubaté koliesko tam už nie je, treba kliknúť na odkaz "Nastavenia", ktorý sa nachádza na obrazovke vpravo dole hneď vedľa odkazu "google.com".

Nastavenie vyhľadávania v google sa nastavuje na serveri google a nie v internetovom prehliadači (napr. Internet Explorer, Firefox, atď).
Misoft myslel na zubaté koliesko stránky google.sk a nie na zubate koliesko aplikácie Internet Explorer 10.
misoft
05.10.13,18:43
Trefa! Musí nastavovať stránku v prehliadači. Pokiaľ si v Google v IE nastavím na 50 výsledkov, tak mi ich tam zobrazí 50.
Myslel so, že sthruska to pochopil - no nepochopil - prehliadač je len nástroj, nastavenia sa týkajú vyhľadávania a to je v gúúgli.
sthruska
06.10.13,07:47
Síce až na druhýkrat tam bolo 50 záznamov (najprv len 30) ale nevadí.
Nepochopil, keď o tom ani netušil.
Reakcia bola presne podľa odpovede "Vpravo máš predsa to zubaté koliesko" :) Ako keby som to písal ja.
misoft
06.10.13,07:53
:D - ale už máš 50 záznamov - ostatné je nepodstatné. Ja som však predpokladal, že chceš nastaviť počet pri vyhľadávaní (Google). Aplikácia (IE) nič také nemá.