Lubos_
05.10.13,18:54
Po reklamácii fotoaparátu mi prišiel zo servisu balík cez poštu a tovar bol po otvorení balíka poškodený (prasknutá obrazovka, nefunkčný objektív). Pošta sa bráni, že oni balík nepoškodili. Firma sa ohradila, že balík bol posielaný v poriadku. Teraz som v pozícii, že nemám ani funkčný fotoaparát ani peniaze. Aké mám v tomto práva na náhradu?
duves
05.10.13,18:42
Riešte to s firmou, čo to posielala. Oni balik poisťovali, tak nech si uplatnia poistnu udalosť. Ved to je to iste, ako keby ste kupovali cez internet uplne novu vec a doručili by vam pokazenu. Ak nepochodite, tak SOI.
Vy s poštou neriešte nič.
Lubos_
05.10.13,20:20
A mám nárok aj na okamžité riešenie, teda na výmenu (opravu?) Či sa to potom rieši ako ďalšia reklamácia, teda ďalších 30 dní?
duves
06.10.13,05:40
No spoločnosť musí mať stanovene pravidla ako uplatniť taketo reklamácie. Davam sem ukažkovú stranku (nechcem robiť reklamu) a vola sa to "všetko o nakupe" http://www.alza.sk/article/3850.htm
duves
06.10.13,05:41
A ak to nechcú riešiť, tak to nahlas na SOI, bývajú velmi rýchly a resp. spoločnosti to oznam vopred, že ak to nebudu riešiť, použiješ všetky zakonne prostriedky na uplatnenie svojho práva.