Lenka278
06.10.13,21:59
Prosim Vas potrebovala by som pomoct nastavenia s Pohodou, nejak som z toho fakt mimo......zakladne veci ohladne firmy som zadala....a co dalej? nejak sa neviem z toho vysomarit ani s pomocnikom. dakujem za pomoc

Chcem dalsiu radu: ked mam fakturu od firmy ze nam dodali material a mi sme ho nasledne pouzili pre natieranie strechy pre inu firmu. ako prosim zadat? kde vsade? nejaky posup dakujem.

Zadala som si zamestnanca: na dohodu o vykonani prace.pusti ma len od 19.09.2013 neda sa nejako aby ma pustilo na datum 12.09.2013? odvody do SP a ZP mi vypocitalo spravne na ukolovu pracu za 100 eur.a je tam kolonka cista mzda:
prosim ako to vyplnit:
pen, zdanitelne nahrady:
nepenazne zdanitelne nahrady:
zaklad dane mi dalo: 86,60 eur
nezdanitelny zaklad: 0
zdanitelna mzda: 86,60 eur
Preddavok na dan: 16,45 eur /to sa odvadza na danove?-ma podpisane vyhlasenie/
ročné zúčtovanie dane:
Čista mzda: 70,15 eur
Stravne listky: 0
Nezdanitelne nahrady: 0


ďakujem moc za odpovede....
srska
07.10.13,03:14
chyba v nastavení personalistiky zamestnanca. ak má podpísané vyhlásenie, nemôže byť preddavok na daň 16,45 evri.
čistá mzda má byť 86,60 a preddavok na daň=0,00 evri.
spôsob správneho nastavenia nájdeš v pomocníkovi - hledat/dane
katka 23
07.10.13,04:46
ak zamestnanec podpísal vyhlásenie , tak v agende Personalistika na záložke Dane musíš zadať Typ - daňovník podpísal prehlásenie, predtým je ale potrebné zrušiť vypočítanú mzdu, zadať správne Typ a opäť vystaviť mzdu
Pohoda má v každej agende Pomocníka stlačením klávesy F1, podľa mňa je zrozumiteľná nechápem prečo ju nechápeš
s dátumom nástupu zamestnanca bude tiež zrada v nastaveniach
srska
07.10.13,05:10
tak veru