avalonia
07.10.13,17:10
Ahojte Poraďáci,poradte mi prosim Vas co mam robit ked na stavebnom povoleni máme projekt vrtanej studne aj s jej umiestnenim v zadnej zahrade ale voda na tom mieste bohuzial zmizla,rekonstruujeme uz druhy rok,prutkar nám nasiel vodu na prednej casti zahrady cize vodu budeme vrtat tam,na stavebnom urade chce po nas zmenu o stavbe pred jej dokoncenim,co znamena ze vodu budeme moct vrtat tak o mesiac a pol ked nebudu robit susedia problemy,co je nemyslitelne kedze to uz bude urcite aj sneh,co sa stane ked ju vyvrtame este pred tym nez nam stavebny urad schvali zmenu? dakujem za kazdy prispevok!
alltracboy
08.10.13,07:38
Zmena stavby pred dokoncenim sa moze tahat mesiace, pokial budu susedia to toho rypat.. ja osobne som to podaval pred vyse mesiacom a este sa to bude tahat aspon dva tyzdne a to som optimista. ja by som to vyvrtal, pred kolaudaciou zamaskoval s tym ze studna sa nerobila. Urady robia take pakarne kvoly studni, ako by to bol mrakodrap. Uz by som chcel vidiet ako pride stavebny dozor kontrolovat vrtanie studne.. hlavne od coho su potom tie firmy?
avalonia
08.10.13,09:39
ano mas pravdu,na SU sa tvaria akoby som menila od zakladov cely vzhlad domu a pritom ide iba o premiestnenie studne len o par metrov vsetko v jednej rovine,suseda mam na tri gulky verim tomu ze mi bude robit problemy,jemu totizto vadi vsetko aj to ze moj manzel zatrie prasklinku na nasom dome,takze odvrtame a potom nech uz sa deje cokolvek,nemozeme byt bez vody na stavbe kedze nam predavajuci zabudol pri kupe domu povedat ze voda z povodnej studne tam je iba sezonne,cize ked zaprsi.