andrea123
07.10.13,18:48
Dobrý deň, prosím rada by som sa spýtala, ako vlastne na tejto stránke fungujú videoškolenia? Mala som záujem o školenie Ochrana osobných údajov, to som zaplatila, vyšla mi zálohová faktúra, keď dostali platbu, tak som dostala riadnu faktúru, ale vraj som niekde mala zakliknúť, že potrebujem originál faktúry, toto som nezaklikla, tak nemám originál. K videoškoleniu mám síce prístup, ale neviem dokedy, ani si ho neviem stiahnuť k sebe do PC, ani s nim neviem inde manipulovať, iba keď si otvorím tuna konto a tuna ho pozeram. Nikde nie je ani napísané, akú to má platnosť - čo mi tieź pripadá divné, keďže som si školenie zaplatila, tak by nemalo mať nejakú obmedzenú platnosť, keďže si ho nemůžem stiahnuť. prosím pomůžte, ako sa vlastne pracuje s týmito videoškoleniami.
Ďakujem

Andrea
Mila123
07.10.13,18:02
pokiaľ je mi známe, videoškolenia sú bez obmedzenia.........
Richard
09.10.13,16:10
Videoškolenia si môžeš pozrieť koľkokoľvek-krát, čiže je to neobmedzené. Je tam síce nastavené 4 roky, lebo tam musíme mať nastavene, ale ak to bude potrebné predĺžime to na viac rokov (nepredpokladám už aktuálnosť videa).

Faktúry prebiehajú celé elektronicky, máme aj archív kde je história objednávok a faktúr taktiež bez časového obmedzenia (viem že napr. Orange dáva prístup len na 16 mesiacov).
Viac info: www.videoskolenia.sk www.porada.sk/skolenia

K videoškoleniu máme aj jedinečný poznámkový systém, kde je ku každej poznámke možné zadať čas vo videu (resp. sa automaticky nastaví aktuálny čas pri písaní poznámky). Neskôr je možné skočiť priamo na daný čas vo videu, ku ktorému je poznámka napísana.