neji
08.10.13,07:03
Učtujem v PU, mám sklad, ktorý vediem (skladové karty-príjem,výdaj) v exceli. Každý materiál mám vedený na samostatnom hárku, kde dopisujem príjem a výdaj. Musím ku každej faktúre došlej aj vyšlej ešte vystaviť príjemku, prípadne výdajku? Alebo mi stačí ďalej viesť sklad, t.j. skladové karty a pohyby na nich v exceli za celý rok a potom pri uzatváraní roka to vytlačiť a založiť. Ďakujem za rady.
ondrejvla
08.10.13,15:04
Podľa Zákona o účtovníctve, je povinnosťou viesť účtovníctvo presne a preukázateľne, takže je povinnosťou viesť skladovú evidenciu nielen na kartách, ale príjem materiálu-príjemku priložiť k faktúre, výdaj materiálu buď výdajku priložiť k faktúre, alebo ako interný doklad zúčtovať výdaj materiálu zo skladu.
Podľa , Zákona o účtovníctve :
§ 2
Všeobecné ustanovenia


(1) Účtovná jednotka účtuje v sústave podvojného účtovníctva alebo v sústave jednoduchého účtovníctva (§ 9).

(2) Predmetom účtovníctva je účtovanie skutočností o

a) stave a pohybe majetku,
b) stave a pohybe záväzkov,
c) rozdiele majetku a záväzkov,
d) výnosoch,
e) nákladoch,
f) príjmoch,
g) výdavkoch,
h) výsledku hospodárenia účtovnej jednotky,
(ďalej len "účtovné prípady").

(3) Predmetom účtovníctva je aj vykazovanie skutočností o účtovných prípadoch podľa odseku 2 v účtovnej závierke, pričom predmetom vykazovania v účtovnej závierke sú aj iné aktíva a iné pasíva.